Sage переводить ERP-системи в хмару Microsoft Azure

Компанія Sage Group веде розробку хмарних версій деяких випускаються нею ERP-систем. Пілотний варіант планується запустити в найближчі місяці, а остаточний – в майбутньому році. Системи будуть працювати на хмарної платформі Microsoft Azure і зможуть взаємодіяти з офісним пакетом Office 365.

На першому етапі можливість працювати з хмарними версіями систем Sage отримають клієнти з Великобританії та Іспанії. Для них будуть запущені пакети Sage 200 і Sage Murano. Платформа Azure дозволить обробляти тисячі клієнтських примірників системи та підтримувати взаємодію з десятками тисяч користувачів, стверджують у компанії.

Використання Azure являє собою цікавий приклад співробітництва між конкурентами, адже у Microsoft є власна ERP-система Dynamics, конкуруюча з пакетами Sage в секторі малого та середнього бізнесу. Dynamics теж планується запустити на платформі Azure.

Запуск сервісу на платформі Azure намічений і в північноамериканському відділенні Sage Group, хоча докладно свої плани компанія поки не розкриває.

Sage пропонує безліч програмних пакетів і, ймовірно, буде використовувати різні стратегії впровадження моделі SaaS в залежності від архітектури конкретного пакета, відзначають аналітики Forrester.

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів