Ринок хмарних послуг для компаній малого і середнього бізнесу збільшився на 26%

Згідно з прогнозом Parallels, глобальний ринок хмарних сервісів для клієнтів малого та середнього бізнесу збільшиться на 26 з 34 млрд дол в 2011 році до 68 млрд дол до 2014-м.

У 2011 році компанії SMB в США споживали хмарних сервісів більше на 25%, ніж у 2010 році, і обсяг ринку збільшився до 15,1 млрд дол

За даними Parallels, в 2011 році компанії з цього сегменту витратили 14 млрд дол на хостинг інфраструктури (IaaS – віртуальні і виділені сервера, оренда віртуальних машин). Ще 7 млрд дол довелося на сервіси забезпечення присутності в мережі інтернет (web presence – домени, сайти, SSL, віджети для інтернет-магазинів). 4 млрд дол – на сервіси комунікацій і спільної роботи (пошта, email security та архівування, оренда телефонних станцій, включаючи PBX та VoIP). І ще 9 млрд дол припадає на бізнес-додатки (SaaS – системи управління контентом, file sharing, бухгалтерія, відновлення та резервне копіювання, CRM, HR, payroll). Аналітики відзначають, що 75% компаній з числом співробітників менше 20 воліють орендувати ІТ-інфраструктуру, а не підтримувати її самостійно.

За прогнозами експертів, обсягів використання сервісів на базі «хмарних» рішень буде зростати і в інших сегментах ринку. Приміром, згідно з даними нещодавно опублікованого дослідження компанії Cisco, в рамках якого наводиться прогноз розвитку світового мобільного трафіку на 2011-2016 роки, наголошується, що у зв'язку з тим, що користувачі мобільних послуг зв'язку відчувають все більшу потребу в отриманні контенту «за запитом» , обсяг «хмарного» трафіку, що передається по мобільних мереж, зросте до 2016 року в 28 разів, а середньорічні темпи його зростання складуть 95%.

За даними   saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів