Росія в «хмарному» тренді

Віртуалізація вже стала одним зі світових IT-трендів, і російські компанії від нього не відстають. Про це свідчать результати дослідження, проведеного «Лабораторією Касперського» напередодні запуску нового корпоративного рішення для захисту віртуальних середовищ. Згідно з отриманими даними, 40% опитаних компаній в Росії вже використовують віртуальні сервери, ще 29% планують перейти до їх використання протягом року.

Використання технологій віртуалізації в Росії, за даними дослідження «Лабораторії Касперського»

Найчастіше російські підприємства використовують технології віртуалізації стосовно до баз даних, електронної пошти та ERP-додатків. Причому, згідно з проведеним опитуванням, більшість всіх сервісів, запущених у віртуальному середовищі, є критично важливими для бізнесу.

«Технології віртуалізації зараз перебувають на піку свого розвитку і вже досягли такого рівня зрілості, коли компанії переводять в« хмару »бізнес-критичні програми, зберігають і обробляють на віртуальних машинах конфіденційні дані. Це створює одночасно високі вимоги до продуктивності і безпеки віртуальної інфраструктури. Традиційні захисні технології не завжди можуть забезпечити такий баланс, тому ми рекомендуємо компаніям звернути увагу на спеціалізовані рішення, розроблені під особливості віртуального середовища », – коментує результати дослідження Володимир Удалов, керівник напрямку корпоративних продуктів в країнах що розвиваються ринків« Лабораторії Касперського ».

Незважаючи на широке поширення віртуалізації, більш ніж дві третини опитаних IT-фахівців у Росії заявили, що володіють лише базовими і достатніми для виконання своїх щоденних обов'язків знаннями в цій галузі. Справжніми ж експертами себе змогли назвати тільки 13% – для порівняння в США даний показник досягає 38%.

Разом з тим, дослідження показало, що за тривалістю використання технологій віртуалізації Росія нітрохи не поступається, здавалося б, більш досвідченим Європі та США. В середньому для російських компаній цей термін становить майже 2 роки, що відповідає світовому показником.

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів