Поштовою службою GMail користується 1% корпоративного сектора

Хоча хмарний сервіс GMail використовується лише 1% корпоративних клієнтів, навіть цього достатньо говорити про високий конкурентоспроможному рівні поштової системи від Google, відзначають аналітики Gartner. Скільки точно користувачів GMail налічується у світі, невідомо, але, за приблизними оцінками, це число складає від 150 до 200 мільйонів чоловік. Вони використовують цю веб-службу як для особистого листування, так і для корпоративного спілкування.

За оцінками Gartner, GMail активно набирають популярність серед фірм з чисельністю персоналу понад 5000 чоловік, а також серед публічних компаній з числом співробітників більше 10 000 чоловік. Найвідомішими користувачами корпоративної версії GMail називаються компанія Motorola Mobility (22 000 користувачів), Управління служб загального призначення США (17 000), міська влада Лос-Анжелеса (17 000), федеральна влада штату Вайомінг (10 000 осіб).

"Хмарні поштові сервіси знаходяться все ще в зародковому стані, займаючи від 3 до 4 відсотків ринку поштових корпоративних систем. У 2016 році ми очікуємо зростання показника до 20%, а до 2020 – до 55", – заявив аналітик Gartner Метью Каїн (Matthew Cain ).

За даними dailycomm

Прокоментувати

Недавні записи

Архів