Polycom RealPresence Cloud надає керований хмарний сервіс для спілкування по відео

Компанія Polycom представила нову стратегію, в рамках якої постачальники послуг зможуть пропонувати своїм замовникам рішення «відео як послуга» (VaaS), засноване на хмарних технологіях.

Polycom також анонсувала спеціально розроблене для сервіс-провайдерів, готове до запуску рішення Polycom RealPresence Cloud, що дасть їм можливість оперативно вивести послугу VaaS на ринок.

Так, RealPresence Cloud надає провайдерам готову інфраструктуру, точки доступу та послуги, необхідні для створення надаються за підпискою рішень для відеоспілкування в організаціях будь-якого розміру.

Нові рішення Polycom розроблені для підвищення рівня використання продуктів компанії в підприємствах малого, середнього та великого бізнесу, яким необхідні гібридні рішення, що складаються як з розгорнутого на місці «відео за запитом», так і з послуг VaaS, говориться в повідомленні Polycom.

За словами розробників, рішення Polycom RealPresence Cloud скорочують час виходу на ринок і термін окупності VaaS для постачальників послуг. Засновані на платформі Polycom RealPresence, вони забезпечують масштабованість, надійність, доступність і безпеку операторського класу, що важливо для клієнтів – користувачів послуги VaaS. 

RealPresence Cloud включає в себе повністю керований багатоточковий відеосервіс, який підтримує безліч варіантів підключення між стандартними кімнатами, мобільними рішеннями, рішеннями для комп'ютерів і веб-терміналами, а також Microsoft Lync 2010, IBM Sametime і терміналами, що підтримують нестандартний TIP-протокол.

Постачальники послуг можуть використовувати Polycom RealPresence Cloud, щоб пропонувати своїм клієнтам рішення VaaS без необхідності інтегрувати його з їх основною інфраструктурою.

Це хмарне рішення використовує мережу Polycom RealPresence Network (раніше – мережа Halo / HVEN, придбана у HP в 2011 р.), щоб постачальники послуг змогли прискорити доставку відео з «хмари», пояснили в Polycom.

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів