Oracle анонсувала велике портфоліо хмарних сервісів Oracle Cloud

Корпорація Oracle анонсувала велике портфоліо хмарних сервісів Oracle Cloud, що пропонує повний набір сучасних соціально-орієнтованих програм, що базуються на стандартизованої платформі.

По суті, Oracle Cloud являє собою середовище хмарних обчислень, що забезпечує широкий спектр бізнес-додатків і сервісних моделей, що дозволяє клієнтам уникнути фрагментації даних і бізнес-процесів, характерною для використання декількох розрізнених публічних хмарних середовищ. Oracle Cloud базується на інфраструктурі корпоративного класу, що включає оптимізовані програмно-апаратні комплекси Oracle Exadata і Oracle Exalogic, надаючи клієнтам високопродуктивну і безпечну платформу для критично важливих бізнес-додатків, говориться в повідомленні Oracle.

У той же час, Oracle Cloud пропонує прості та зручні функції самообслуговування як ІТ-фахівцям, так і бізнес-користувачам. Бізнес-користувачі можуть замовляти, налаштовувати, розширювати і контролювати додатки. У свою чергу, розробники і адміністратори отримують легкість створення, встановлення та налаштування програмних рішень.

В цілому Oracle Cloud включає великий набір інтегрованих сервісів, заснованих на галузевих стандартах. Клієнти отримують доступ по підписці до пакетів сервісів Oracle Platform Services, Application Services і Social Services, хостинг, управління та підтримка яких повністю виконується Oracle.

Так, сервіси Oracle Cloud Platform Services побудовані на базі єдиних, заснованих на стандартах інфраструктурних компонентах корпоративного рівня і дозволяють клієнтам прискорити запуск нових продуктів і скоротити витрати завдяки швидкому створенню, розгортання та управління замовними додатками.

Пакет сервісів Oracle Cloud Platform Services буде включати: Database Services – сервіси для управління даними і створення додатків, що використовують СУБД Oracle Database; Java Services – сервіси для розробки, розгортання та управління додатками Java з використанням сервера додатків Oracle WebLogic; Developer Services – сервіси для спільної розробки додатків; Web Services – сервіси для швидкого створення веб-додатків з використанням мов програмування PHP, Ruby та Python; Mobile Services – сервіси для створення мобільних додатків (заснованих на мові гіпертекстової розмітки HTML5, крос-платформних або орієнтованих на одну платформу) для популярних сімейств смартфонів і планшетних комп'ютерів; Documents Services – сервіси для електронної взаємодії та обміну документами між робочими групами, які працюють над спільними проектами, через робочі середовища та портали; Sites Services – сервіси для самостійної розробки та обслуговування візуально привабливих комерційних веб-сайтів; Analytics Services – сервіси для швидкого створення і спільного використання аналітичних інформаційно-інструментальних панелей і звітів через хмарну середу.

У свою чергу, сервіси Oracle Cloud Application Services надають клієнтам доступ до широкого спектру корпоративних програм для роботи в середовищах хмарних обчислень, з вбудованими можливостями бізнес-аналізу і підтримкою соціальних і мобільних платформ.

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів