Названо вартість хмарного сховища даних Dropbox

Компанія Dropbox, популярний хмарний  сервіс синхронізації даних, була оцінена в 5 мільярдів доларів в ході останнього раунду інвестицій.

Офіційна інформація щодо того, який обсяг фінансування виділено на цей раз і хто є його ініціатором, поки відсутня. Однак, за даними TechCrunch, розмір інвестицій може становити від 200 до 300 мільйонів доларів, а сумарна оцінна вартість проекту, відповідно 5 млрд доларів.

У 2011 році Dropbox став лауреатом відомої інтернет-премії Webby Awards. У квітні Dropbox перевалив за позначку 25 мільйонів користувачів. Це величезне досягнення, враховуючи, що в січні 2010 року сервісом користувалися лише 4 мільйони чоловік і 1 мільйон роком раніше.

Dropbox була заснована навесні 2008 року.  Хмарний сервіс надає користувачам доступ до онлайн-сховища розміром від 2 Гб і дозволяє синхронізувати таким чином будь-які файли на декількох комп'ютерів відразу.

Підтриманий венчурним капіталом фонду Sequioa Capital і Accel Partners (7,2 млн доларів), стартап з Сан-Франциско на початку шляху розраховував головним чином на користувачів персональних комп'ютерів і ноутбуків, проте в 2010 році стрімке зростання йому забезпечили смартфони й планшети.

За даними   dailycomm

Прокоментувати

Недавні записи

Архів