На ринку принтерів Hewlett-Packard слідує хмарній стратегії

На пройшовшій в Шанхаї конференції Innovation for Impact компанія Hewlett-Packard, слідуючи своїй хмарній стратегії, анонсувала нові МФП з серії Photosmart. Мова йде про моделі Photosmart 5510, 6510, 7510, а також Envy 110.

Перші три пристрої відрізняються тільки тим, що в Photosmart 5510 відсутній двосторонній друк і автоматичний приймальний лоток. Найбільш функціональна модель Photosmart 7510 є єдиною, у якої є система автоматичної подачі документів.

Envy 110 практично повністю повторює можливості попередника Envy 100, представленого в 2010 році. Різниця полягає в наявності додаткової функції автоматичного бездротового підключення. Користувач встановлює спеціальний софт на комп'ютер з Wi-Fi, а Envy 110 автоматично підключається до інтернету, без будь-яких кабелів і складних налаштувань.

Слід нагадати характеристики HP Envy 100, за якими можна зрозуміти функції новинки. Envy 100 може сканувати, копіювати та друкувати документи і фотографії. МФП оснащене 3,45-дюймовим сенсорним екраном та бездротовими модулями. Швидкість чорно-білого друку складає 30 сторінок на хвилину, кольорового – 25. Є 2 картриджа – один для чорного чорнила і один для кольорових (CMY).

Вироби Envy 110, Photosmart 6510 і 5510 з'являться в роздробі в жовтні 2011 року. Їхні ціни дорівнюють 299, 149 і 99 доларів відповідно. Photosmart 7510 можна буде придбати в листопаді за 199 доларів.

За словами Вайомеша Джоші (Vyomesh Joshi), виконавчого віце-президента підрозділу HP Imaging and Printing Group, до кінця 2012 року компанія має намір продати до 50 мільйонів принтерів, що мають вихід в інтернет. Крім того, HP планує зробити свою продукцію більш доступною для споживачів і встановити мінімальний поріг цін на рівні 79 доларів.

Говорячи про хмарний друк від компанії HP, не можна не згадати про фірмової технології ePrint, яка дозволяє роздруковувати документи з практично будь-яких пристроїв, підключених до інтернету.

Особливість ePrint полягає в тому, що кожному принтеру HP, що має доступ в інтернет, присвоюється своя унікальна адреса електронної пошти виду myprinter@hpeprint.com. Користувачі мобільних пристроїв встановлюють на своєму мобільному пристрої спеціальний додаток-клієнт, яке прикріплює дані до листа і відправляє на поштову скриньку принтера.

До речі кажучи, технологія ePrint підтримується всіма МФП HP, представленими на Innovation for Impact.

 

За даними   dailycomm

Прокоментувати

Недавні записи

Архів