Microsoft пропонує System Center 2012 – оптимальний інструмент для створення приватних «хмар»

Корпорація Microsoft оголосила про те, що System Center 2012 – єдине інтегроване рішення для управління корпоративною ІТ-інфраструктурою, яке доступне у версії реліз-кандидат. 

За словами розробників, нові можливості System Center 2012 відображають прагнення Microsoft спростити придбання, розгортання і використання приватної «хмари».

«ІТ-лідери часто говорять нам, що приватна " хмара "повинна дозволити їм приділяти більше уваги інноваціям, а не обслуговування інформаційних систем, оптимізувати витрати і значно прискорити роботу, – зазначив Сатья Наделла, президент підрозділу Server and Tools корпорації Microsoft. – Сьогодні ми робимо важливий крок у цьому напрямку. За допомогою System Center 2012 замовники можуть перейти від рекламних заголовків до реального використання можливостей приватних "хмар" тут і зараз ».

System Center 2012 об'єднує вісім окремих продуктів в єдине хмарне рішення, яке спрощує установку і скорочує час, необхідний для розгортання системи: тепер цей процес займає лічені години, а не дні.

Комплектація продукту була спрощена: клієнти можуть вибрати версію Standard або Datacenter залежно від своїх потреб у використанні віртуалізації. Крім того, ліцензія на System Center 2012 версії Datacenter надає право на управління необмеженою кількістю віртуальних машин, що дозволяє клієнтам розвивати свої приватні «хмари» без додаткових витрат на віртуалізацію інфраструктури та програм, зазначили в Microsoft.

В цілому рішення для створення приватних «хмар» від Microsoft, що об'єднує в собі Windows Server з Hyper-V і System Center, пропонує: глибокий моніторинг програм і служб, а також управління ІТ-послугами на підприємстві; управління гетерогенними ІТ-середовищами, у тому числі побудованими на базі продуктів VMWare, Linux, і т.д.; простий шлях для переходу від віртуальної серверної інфраструктури до повноцінного приватному «хмарі»; можливість гнучкого вибору потрібного способу надання ІТ-послуг з приватного або публічної «хмари», тобто повноцінні можливості побудови гібридних «хмар».

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів