Microsoft перенесла Office 15 в «хмару»

Гендиректор корпорації Microsoft Стів Баллмер на спеціальному заході в Сан-Франциско представив нову версію офісного пакета Microsoft Office.

За словами Баллмера, нова версія Office 15 – це не просто звичайне оновлення, а новий продукт з яким користувач буде працювати по-новому, так як новинка буде хмарною і орієнтованої на віддалене зберігання документів.

Очевидно також і те, що з новою версією пакет поступово відходить від використовуваної компанією «коробкової» ліцензії на користь моделі роботи з передплати, коли продукт поставляється на базі ліцензії з обмеженим терміном дії, яку необхідно з заданою періодичністю оновлювати. Новий офісний пакет буде запропонований на базі вже існуючої платформи Office 365, що об'єднує в собі ряд hosted-додатків, а також хмарного сервісу зберігання даних SkyDrive.

Хоча хмарна версія нового Office як і раніше передбачає інсталяцію настільного клієнтського програмного забезпечення, концептуально продукт змінює принципи своєї роботи в частині взаємодії програми і її користувачів, а також способу зберігання даних. Нова версія спочатку виходить із того, що користувач не буде зберігати дані локально, а буде вдаватися до сервісу SkyDrive, хоча опціальная можливість локального зберігання також буде в наявності.

Зовні сервіс також буде повністю переглянутий з урахуванням дизайнерського оформлення Windows 8, а також отримає кілька інтеграційних механізмів з новою ОС. «У Microsoft були зроблені рішучі кроки щодо продукту. Новий Office надасть користувачам продуктивність і гнучкість в плані функцій і доступу до даних. Хмарний сервіс буде повністю полегшеним, працюючи в тандемі з Windows 8 », – говорить Баллмер.

Клієнти, які підпишуться на SaaS-версії Office також зможуть встановлювати клієнтське ПЗ на п'ять пристроїв і отримувати до пакету доступ з ПК, Mac або мобільних пристроїв. Програма сама буде синхронізувати дані і настройки між пристроями. Крім того, в новому Office вводиться поняття «гостьового пристрої» – девайса, який буде отримувати тимчасовий доступ до сервісу та інформації. Як і раніше, отримати доступ до Office можна буде і через браузер. Базова підписка на Office 15 буде включати в себе 20 Гб на SkyDrive і 60 хвилин дзвінків по Skype.

Серед інших цікавих особливостей нового Offce можна відзначити, «чорнильницю» – функцію, що дозволяє писати стилусом на сенсорному екрані, створюючи контент. Наприклад, можна від руки написати лист і конвертувати його в звичайний текст. Крім цього, в продуктах OneNote і Lync з'являться оновлені меню, які будуть підтримувати сенсорні пристрої. Баллмер повідомив, що Windows RT буде підтримувати Office Home And Student 2013 RT, куди будуть входити Word, Excel, PowerPoint і OneNote.

За матеріалами   saasworld.ru

 

«Нормальних» ж версій офісного пакету буде три: Office 365 Home Premium (20 гб на SkyDrive і 60 хв Skype), Office 365 Small Business Premium (функціонал попередньої версії, плюс підтримка HD-відеоконференцій, корпоративної email та багатокористувацьких календарних систем планування). Нарешті, версія Office 365 ProPlus буде являти собою повну версію, придатну для розгортання в приватному хмарі.

Прокоментувати

Недавні записи

Архів