Microsoft оголошує про вихід фінальної версії свого популярного рішення для управління ІТ-інфраструктурою System Center 2012

Компанія Microsoft оголосила про доступність фінальної версії інтегрованого рішення для управління ІТ-інфраструктурою System Center 2012. Про це на конференції Microsoft Management Summit повідомив Бред Андерсон (Brad Anderson), корпоративний віце-президент підрозділу управління та безпеки корпорації Microsoft. У своїй доповіді він також розповів про те, як хмарні технології допомагають швидко розгортати нові надійні сервіси, завдяки яким компанії можуть залишатися конкурентоспроможними.

«Хмарні обчислення підвищують стратегічне значення ІТ-спеціалістів для бізнесу компаній і одночасно допомагають їм розвивати нові професійні навички, – підкреслив Бред Андерсон. – Рішення Microsoft для приватної хмари допомагають ІТ-професіоналам стати для своїх компаній хмарними новаторами, надаючи в приватних, державних або гібридних хмарах саме ті програми, які потрібні співробітникам, щоб бути більш продуктивними ».

Крім того, Бред Андерсон розповів про нові можливості та технології Windows Server «8» для оптимізації наявної інфраструктури і побудови платформи для хмарних рішень. Він повідомив, що нова серверна операційна система Microsoft буде офіційно називатися Windows Server 2012. Бета-версія нової ОС уже доступна для тестувань, а фінальна версія продукту з'явиться цього року.

Управління без обмежень

System Center 2012 спрощує розгортання і використання приватної хмари, надаючи ІТ-підрозділам необхідну для створення нових сервісів та управління ними гнучкість.

«Вихід System Center 2012 – помітний крок вперед у розвитку даної продуктової лінійки, який дає компаніям значно ширші можливості для організації управління ІТ-інфраструктурою. Крім того, це серйозний прорив в області рішень для розгортання приватних хмар і надання корпоративних ІТ-ресурсів як хмарних сервісів », – зазначила Олена Білоусова, менеджер з розвитку бізнесу IBS.

System Center 2012 об'єднує вісім продуктів, які раніше пропонувалися по окремості, в єдине рішення. Такий підхід також дозволив значно спростити ліцензування рішення. Наприклад, тепер замовникам пропонується всього 2 типу ліцензій на управління серверами: System Center Standard або Datacenter в залежності від потреб у використанні віртуалізації.

Ліцензія на System Center 2012 Datacenter надає право на управління необмеженою кількістю віртуальних машин, що дозволяє клієнтам розвивати свої приватні хмари без додаткових витрат при підвищенні щільності розміщення навантажень.

«За рахунок інтегрованості технологій System Center 2012 і центрального продукту Service Manager, якого з нетерпінням чекають наші замовники, управління ІТ-службами стане більш доступним і зручним. Рух інфраструктури в сторону хмарних обчислень підвищує вимоги до технологій. System Center в новій версії забезпечує повний контроль над інфраструктурою хмари і готово встати в один ряд з найсильнішими рішеннями в управлінні », – підкреслив Роман Романцов, директор департаменту рішень Microsoft компанії Softline.

Приватна хмара, побудована за допомогою System Center 2012, надає наступні можливості, які вигідно відрізняють її від конкуруючих пропозицій:

  1. Глибокий моніторинг програм і служб, управління ІТ-послугами на підприємстві.
  2. Управління гетерогенними ІТ-середовищами, в тому числі побудованими на базі продуктів VMWare, Linux, і т.д.
  3. Простий шлях для переходу від віртуальної серверної інфраструктури до повноцінного приватному хмарі.
  4. Можливість гнучкого вибору потрібного способу надання ІТ-послуг з приватного або публічної хмари, то є можливість побудови гібридних хмар.

«Компанія« Ай-Теко »пропонує своїм клієнтам широкий портфель хмарних сервісів. Ядром інфраструктури, на базі якої вони надаються, є технології Microsoft. Для забезпечення високого рівня обслуговування клієнтів використовуються всі переваги System Center 2012 і приватного хмари від Microsoft. Високий ступінь гнучкості, надійності, автоматизації та керованості – це ті сильні сторони, які зумовили і наш вибір, і вибір наших клієнтів », – зазначив Олексій Лямін, директор департаменту рішень Microsoft компанії« Ай-Теко ».

«Наше прагнення розвивати хмарні технології постійно підживлюється інноваційними рішеннями компанії Microsoft. Можна з упевненістю сказати, що System Center 2012 значно спрощує перехід від віртуальної серверної інфраструктури до повноцінної приватної хмари. Новий System Center – відмінний інструмент для побудови гібридних хмар і надання послуг з приватної і публічної хмари Windows Azure », – сказала Інна Миронова, директор практики Microsoft Групи« Астерос ».

ІТ-департаменти, які використовують System Center 2012 і Windows Server з Hyper-V для розгортання хмарних середовищ, допомагають своїм компаніям розвиватися швидше, економити і підвищувати свою конкурентоспроможність. Так, EmpireCLS, один з лідерів в області оренди машин класу люкс, використовує приватне хмара Microsoft, щоб протягом півтора років скоротити витрати на підтримку дата-центру на 50% в умовах 30%-ного зростання бізнесу. EmpireCLS використовує приватну хмару Microsoft, щоб надати своїм співробітникам (більше 1000 чоловік) і замовникам в більш ніж 700 країнах систему бронювання і оренди автомобілів. Хмарна інфраструктура EmpireCLS також підтримує і новий напрям бізнесу компанії. BeTransported – це бізнес-додаток з оренди і бронювання автомобілів, яке компанія надає у вигляді SaaS (Software as a Service).

Будівельна компанія The Walsh Group мігрувала в приватну хмару Microsoft, щоб автоматизувати надання віртуалізованих серверів, додатків і десктопів для 5000 співробітників. На додаток до підвищення ефективності бізнесу компанія скоротила витрати на апаратне забезпечення та електроенергію на 20%.

System Center 2012 і приватна хмара в Росії

Новий продукт вже досить добре відомий в Росії. Наприклад, про можливості бета-версії System Center 2012 було докладно розказано на конференції TechEd Russia 2011, що відбулася в Москві в листопаді 2011 року, а попередня версія представлена ??в рамках серії заходів для ІТ-фахівців IT Camps, які пройшли в більш ніж 25 містах Росії в березні-квітні 2012 року.

За час підготовки фінальної версії продукту була також проведена програма навчання провідних партнерів-інтеграторів, які підготували свої пропозиції для замовників на основі System Center 2012 і концепції приватної хмари.

«Наша компанія давно і серйозно займається побудовою приватних хмар для наших клієнтів. Фахівці нашої компанії одними з перших в Росії познайомилися з можливостями Microsoft System Center. Особливо справили враження опрацьованість і гнучкість цього рішення. Протягом останнього часу ми шукали комплексне рішення, з допомогою якого ми могли б будувати приватні хмарні платформи для наших замовників. На думку наших експертів з виходом даного продукту роль і частка Microsoft на цьому ринку значно зросте », – сказав Сергій Золотарьов, директор з розвитку бізнесу компанії« Інфосистеми Джет ».

«З виходом Hyper-V 3 і нової версії продуктів лінійки System Center, з'явилася можливість реалізовувати хмарні рішення на технологіях Microsoft, що задовольняють високим вимогам замовників середнього та великого бізнесу», – підкреслив Ігор Малишев, директор з системних рішень компанії КРОК.

Високі очікування щодо нового продукту підтверджуються і попитом з боку замовників, які вже користувалися продуктами System Center попереднього покоління. Наприклад, компанія «Уралхім» розпочала впровадження продукту на етапі попередньої версії для побудови повноцінної приватної хмари підприємства.

Для великих замовників, які хочуть докладно ознайомитися зі сценаріями використання System Center 2012 для побудови приватної хмари, Microsoft розробила спеціальний одноденний семінар для керівників ІТ-відділів та ІТ-спеціалістів «Тест-драйв приватної хмари Microsoft», який доступний в Технологічному центрі Microsoft в Москві і п'яти інших регіональних центрах.

За даними  mskit.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів