Малий бізнес живе застарілими технологіями

Обмежені ІТ-бюджети і відсутність належних технічних навичок є головними причинами того, що малий бізнес слабо використовує досягнення технологічної галузі. Такий висновок зробили фахівці з корпорації Intel після проведеного опитування серед 3000 ІТ-керівників.

Незважаючи на економічні та фінансові проблеми в світі, чверть ІТ-фахівців, що брали участь в опитуванні, не мають уявлення про хмарні обчислення – мабуть, головну на сьогоднішній день технологію, яка покликана економити кошти при розвитку ІТ-інфраструктури.

Експерти також з'ясували, що багато компаній недостатньо обізнані в питанні безпеки даних і технологій. Третина представників малого бізнесу не планують купувати ноутбуки, настільні комп'ютери, планшети або смартфони. Останні два класи пристроїв використовують в роботі відповідно 1,4% і 16,2% респондентів, говориться в дослідженні.

За словами керуючого директора Intel Грехема Палмера (Graham Palmer), представникам ІТ-спільноти потрібно бути більш активними в питанні консультування бізнесу щодо скорочення витрат за допомогою невеликих технологічних інвестицій. Дуже важливо, щоб ІТ-керівники зіставили переваги, наприклад, мобільних пристроїв і витрати. У багатьох секторах ринку, на зразок творчої індустрії або роздрібної торгівлі, використання застарілих технологій може призвести до втрати конкурентоспроможності", – зазначив Палмер.

За даними       internetua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів