Ларрі Еллісон представив “Хмара Oracle”

Засновник і глава Oracle Ларрі Еллісон (Larry Ellison) на заході в штаб-квартирі корпорації в Редвуд Сіті анонсував хмарну платформу Oracle Cloud, яка вже доступна для клієнтів.

Платформа Oracle Cloud (кодове ім'я – Project Fusion) поєднує безліч існуючих додатків і сервісів Oracle, які пропонуються клієнтам по підписці, через інтернет.

Oracle Cloud містить три основних пакета: Application Services, Platform Services і Social Services.

У пакет Application Services входять послуги для відділів продажів і маркетингу, управління ресурсами підприємства (включаючи людські ресурси), сервіси для взаємодії з клієнтами, пошуку та навчання співробітників.

Пакет Platform Services призначений для швидкого впровадження бізнес-додатків на підприємствах.

Останній пакет дозволяє додати в бізнес-процеси соціальні функції, які дозволяють підвищити ефективність взаємодії всередині організації, з партнерами і клієнтами, збирати дані з соціальних мереж, проводити рекламні акції та аналізувати споживчу поведінку. Еллісон пояснив, що корпоративні програми з соціальними функціями – це не обов'язково соціальні мережі.

Oracle Cloud включає більше 100 хмарних додатків, що базуються на таких промислових стандартах, як SQL, Java, PHP і HTML5, і призначених для вирішення найрізноманітніших завдань. Примітно, що від використання Adobe Flash компанія відмовилася, тому що через цю технології "хмарою" Oracle стало б не можна користуватися на Apple iPhone і iPad.

Вся платформа повністю розміщується в дата-центрах Oracle і обслуговується компанією. В її основі лежать бази даних Oracle Exadata і Exalogic

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів