Компанія Adobe готується запустити новий хмарний фотосервіс

Остання публікація в блозі на офіційному сайті Adobe натякає на те, що  компанія збирається запустити новий хмарний сервіс для зберігання фотографій. Adobe попросила учасників своєї групи соціальної мережі Facebook розповісти про те, як вони керують і зберігають свої фотоколекції. Це дослідження мало формальний характер, в компанії хотіли в черговий раз підтвердити свою точку зору – "доступ до фотографій повинен бути простим, зручним і повсюдним".

На даний час відсутні будь-які подробиці про даний хмарний продукті Adobe не повідомляється: невідомі ні назва хмарного сервісу, ні терміни його запуску. За деякими даними, веб-служба буде взаємодіяти з графічним пакетом Photoshop, який дозволить обробляти фотографії в режимі онлайн. Крім редагування знімків новий сервіс дозволить переглядати фотографії та обмінюватися ними з друзями.

Очікується, що більш детальна інформація про новий хмарний сервіс буде відома найближчим часом.

В даний час Adobe вже пропонує хмарну форму для редагування фотографій – Photoshop Express. Виступаючи компаньйоном для фотохостингу Photoshop.com з безкоштовним 2-гігабайтним сховищем, сервіс дозволяє обрізати знімки, обертати їх, регулювати колір, накладати рамки, застосовувати ефекти і фільтри.

За даними   dailycomm

Прокоментувати

Недавні записи

Архів