Інвестиції проти хакерів

Каліфорнійський стартап StopTheHacker, що надає SaaS-послуги – доступ до програмного забезпечення не через купівлю ліцензійної програми, а через оплату права користування, – з безпеки сайтів залучив $ 1,1 млн від пулу державних і приватних інвесторів, серед яких російський венчурний фонд Runa Capital.

«Ми інвестували в StopTheHacker, тому що вони представляють собою майбутнє ринку послуг з безпеки», – говорить Андрій Близнюк, партнер Runa.

StopTheHacker пропонує послуги з безпеки сайтів. Запатентована технологія компанії дозволяє виявляти атаки шкідливого програмного забезпечення, захищатися і відновлюватися від них.

«Захист інтернет-сайтів – це напрямок майбутнього для інформаційної безпеки», – вважає колишній президент Blue Coat Брайан Несміх. За його словами, технологія стартапа «не використовує стандартні методи захисту, засновані на сигнатурах; система штучного інтелекту постійно відстежує нові різновиди шкідливого ПО і вибудовує профіль виникаючих загроз».

StopTheHacker створила технологію самонавчального штучного інтелекту, який сам адаптується і відстежує загрози, створює їх профіль. Модель не вимагає найму фахівців, встановлення додаткових програм або обладнання.

«Число веб-серверів росте дуже швидко, і, відповідно, збільшується кількість спроб хакерів, як досвідчених, так і недосвідчених, нажитися на слабких місцях у захисті сайтів. Це дуже поширена проблема. Збиток, нанесений торгової марки, репутації та відносин з клієнтами, означає серйозні збитки », – говорить виконавчий директор StopTheHacker Петер Йенсен.

Олександр Новиков з Broco нагадав, що близько 6000 сайтів щодня вносяться в чорний список Google. StopTheHacker використовує технології Machine Learning (ML) і Artificial Intelligence (AI) – технології штучного інтелекту, завдяки яким компанія може виявити більше число шкідливих програм в порівнянні з конкурентами, зазначає він.

«$ 1,1 млн – цілком достатня сума для початкових інвестицій, компанія повинна мати порівняно низькі постійні витрати на початковому етапі. Гроші дадуть хороший поштовх розвитку компанії і допоможуть прискорити розробку нових технологій в галузі інтернет-безпеки. Так само розумним буде витратити інвестиції на маркетинг і просування компанії на ринку послуг », – говорить Новіков.

Але для інвесторів стартап, «як і будь-який інший», – ризик: «Сама ідея компанії достатня цікава, питання в тому, чи не занадто рано вони прийшли в цей бізнес і чи готовий ринок прийняти їх у повній мірі. Адже компанія повністю сфокусована на інтернет-безпеки », – констатує він.

За даними   saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів