«Інфосистеми Джет» – перший в Росії і СНД партнер IBM, який отримав спеціалізацію по хмарних обчисленнях

Компанія «Інфосистеми Джет» отримала спеціалізацію IBM Cloud Computing (Cloud Builders) Specialty, що підтверджує високий рівень експертизи компанії в сфері побудови Private Cloud на платформі IBM.

На сьогоднішній день компанія є єдиним партнером в Росії і СНД, що отримали спеціалізацію IBM по хмарних обчисленннях.

Спеціалізація IBM Cloud Computing Specialty з'явилася в партнерській програмі вендора в 2011 році і об'єднує п'ять напрямків: Cloud Аpplication Рroviders, Cloud Builders, Cloud Infrastructure Providers, Cloud Services Solution Providers, Cloud Technology Providers.

Компанія «Інфосистеми Джет» отримала спеціалізацію по напрямку Cloud Builders, що свідчить про компетенцію системного інтегратора в проектуванні, побудові та управлінні приватної хмарної середовищем, а також в інтеграції Private Cloud в інфраструктуру замовника.

Для отримання спеціалізації співробітники компанії «Інфосистеми Джет» пройшли навчання в IBM і успішно здали іспити, продемонструвавши глибокі знання не тільки хмарних продуктів і технологій вендора, але також широкого спектру програмних і апаратних рішень по інших напрямках.

Андрій Шапочников, заступник начальника відділу проектування обчислювальних комплексів компанії «Інфосистеми Джет» по розвитку продуктів, коментує: «хмарними обчисленнями ми займаємося практично з моменту появи цієї теми на ринку. У минулому році спільно з фахівцями IBM на території IBM Innovation Center в Москві ми розгорнули перший в Росії хмарний демо-стенд на базі ПО IBM Service Delivery Manager. Аналогічна пілотна зона відкрита в московському офісі нашої компанії для проведення тестування хмарних середовищ. Створення стендів, реалізація пілотних проектів дали нам серйозний практичний досвід автоматизації надання хмарних сервісів, який ми готові застосувати у наших замовників ».

«Компанія" Інфосистеми Джет "завжди приділяла велику увагу розвитку технічної експертизи, що сприяло отриманню статусу IBM Cloud Builder. Продуктивне спільне співробітництво дасть можливість для освоєння нових ринків та впровадження інноваційних рішень від IBM », – зазначає Євген Кривошеєв, керівник відділу по роботі з бізнес-партнерами, IBM в Росії та СНД.

За даними  saasworld

Прокоментувати

Недавні записи

Архів