IBM запускає «хмару» з російського ЦОДа

Керівник напрямку з просування стратегічних ініціатив IBM в Росії та СНД Олексій Чобітків розповів на конференції CNews «Хмарні технології: комфортні рішення для бізнесу», що компанія інвестує до $ 10 млн у розвиток московського дата-центру. Зараз мережа ЦОДів IBM складається з 6 зарубіжних майданчиків, витрати на створення яких вже перевищили $ 300 млн. Технічно у російських замовників вже є можливість орендувати інфраструктуру і бізнес-додатки з потужностей, встановлених на них, але укладених контрактів поки немає.

Орієнтовно до осені 2012 р. аналогічні послуги мають запрацювати з орендованої російської майданчики. Розташування дата-центру IBM Чобітків не назвав, але в кінці 2011 р. компанія оголошувала про співпрацю з російським інтегратором «Ай-Теко». Тоді в належному йому ЦОДе «Трастінфо» сторони домовилися розгорнути платформу IBM для продажу замовникам «гібридної» хмари.

У російському ЦОДе американський вендор встановить своє обладнання, ПЗ (пошта на Lotus, документообіг тощо), плюс сторонні додатки. Рішення про те, чи стане російський ЦОД елементом світової мережі дата-центрів IBM, тобто чи зможуть вітчизняні замовники орендувати обладнання та програми, встановлені в інших країнах, ще не прийнято, сказав Чобітків.

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів