IBM купує каліфорнійського постачальника хмарних аналітичних рішень DemandTec

Корпорація IBM повідомила про укладення остаточної угоди про придбання компанії DemandTec, штаб-квартира якої знаходиться в місті Сан-Матео (штат Каліфорнія).

Сума операції складе $ 440 млн.

Власники акцій DemandTec отримають по $ 13,20 за кожну акцію компанії, йдеться в повідомленні IBM.

DemandTec поставляє аналітичні програмні рішення на базі технології хмарних обчислень, які дозволяють компаніям вивчати і оцінювати різні купівельні сценарії споживачів як для сектора інтернет-комерції, так і для традиційної торгівлі.

За допомогою рішень DemandTec компанії можуть визначати тенденції і купівельні моделі поведінки для більш точного ціноутворення, більш ефективного просування продукції та управління асортиментом, аби, в підсумку, підвищити свої доходи і прибутковість.

Як очікують в корпорації, придбання DemandTec розширить ініціативу IBM Smarter Commerce («Розумна комерція») рішеннями на базі хмарних обчислень для мерчандайзингової та маркетингової аналітики.

У результаті клієнти зможуть точніше визначати цінові орієнтири, асортимент і структуру продажів своєї продукції, грунтуючись на купівельних тенденціях. IBM оцінює ринкові можливості «Розумної комерції» в $ 20 млрд тільки в сегменті програмних продуктів і рішень.

Поширення цих можливостей на область хмарних обчислень надає компаніям прямий оперативний доступ до споживчої інформації, забезпечуючи практично миттєву окупність інвестицій, підкреслили в IBM.

За даними saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів