IBM допоможе малому бізнесу розгортати хмарні технології

Корпорація IBM оголосила про те, що через свій підрозділ IBM Global Financing направить 1 мільярд доларів США на фінансування кредитоспроможних компаній малого та середнього бізнесу. Завдяки цьому середні і малі підприємства зможуть у найближчі 18 місяців скористатися перевагами передових технологій, таких як аналітика і хмарні обчислення. Пропонуючи більш доступне кредитування, ініціатива покликана допомогти середньому і малому бізнесу стимулювати впровадження інновацій та підтримувати економічне зростання.

Однією з найбільш серйозних проблем на шляху до успіху середніх і малих компаній є брак фінансування. Оскільки на сектор малого та середнього бізнесу припадає близько 65% глобального ВВП, більше 90% всіх компаній світу і понад 90% глобальної робочої сили, цей сектор відіграє найважливішу роль у відновленні глобальної економіки.

Ініціатива IBM покликана допомогти у вирішенні гострої проблеми нестачі капіталу через надання платформи і ресурсів для підтримки малого та середнього бізнесу в поточних економічних умовах. Виділення 1 мільярда доларів на фінансування невеликих і середніх компаній дозволить виключити багато з фінансових перешкод, з якими вони стикаються при розширенні бізнесу. IBM буде пропонувати прості й гнучкі фінансові інструменти, процентна ставка деяких з них – 0% на 12 місяців, без первинного внеску. Це дозволить компаніям негайно отримати доступ до технологій і послуг IBM, необхідним для початкового етапу трансформації свого бізнесу, при цьому більш ефективно керуючи потоком готівки.

Таке фінансування буде пропонуватися клієнтам малого та середнього бізнесу через бізнес-партнерів IBM, які зможуть оцінити переваги оперативного схвалення кредиту для своїх замовників.

Крім того, IBM представляє новий пакет рішень, розроблених спеціально для потреб малого та середнього бізнесу. Серед нових рішень – системи з оптимізованим рівнем робочого навантаження на основі обладнання, програмного забезпечення і послуг, розрахованих на такі технології, як хмарні обчислення, бізнес-аналітика, спільна робота і безпеку. IBM прагне надавати допомогу цьому сектору, забезпечуючи доступність передових технологій, які раніше могли розгортати тільки великі підприємства із значними бюджетами, для компаній малого і середнього бізнесу через бізнес-партнерів IBM. Нові пропозиції також об'єднують технології недавно придбаних IBM постачальників рішень для хмарних обчислень, аналітики та безпеки, включаючи Cast Iron, BigFix, SPSS, Netezza і Cognos.

Тепер компанії можуть використовувати переваги нових технологій без початкових виплат, просто вносячи щомісячні або щоквартальні платежі по кредиту. Наприклад, багато пропозицій передбачають місячні платежі в розмірі менше 5 доларів на користувача (протягом 36 місяців). Крім того, ці технології тепер можуть бути запущені за 2-3 дня, дозволяючи малим і середнім компаніям економити до 50% часу і витрат.

Нові рішення IBM дозволять компаніям малого і середнього бізнесу швидко розгорнути хмарну платформу, звільнивши своїх співробітників від завдань обслуговування ІТ-систем і виключивши значні пов'язані витрати. За результатами недавнього дослідження IBM, в якому взяли участь 650 ІТ-керівників середнього і малого бізнесу, половина респондентів планує інвестувати в хмарні обчислення протягом найближчих п'яти років, що означає підвищення попиту на такі технології на 50%, в порівнянні з висновками дослідження 2009 року . Хмарні рішення також допоможуть невеликим і середнім компаніям автоматизувати ІТ-інфраструктуру, щоб співробітники змогли переключитися на стратегічні проекти, спрямовані на зміцнення бізнесу.

Нові рішення також дозволяють компаніям малого і середнього бізнесу впровадити засоби аналітики, щоб справлятися з проблемою «великих даних», більш ефективно витягуючи знання і виявляючи тенденції для прийняття оптимальних бізнес-рішень та виявлення нових ринкових можливостей. Ці пропозиції будуть об'єднувати технології компаній, нещодавно придбаних IBM. Фактично, за результатами опитування, аналітику визнають найважливішим пріоритетом більше 83% ІТ-керівників.

За даними  www.chip.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів