HP готує власний хмарний сервіс

Протягом двох місяців компанія Hewlett-Packard планує відкрити власний потужний сервіс хмарних обчислень, подібний службам Amazon Web Services, але орієнтований в першу чергу на бізнес-функції.

«Ми не просто будуємо« хмара »для інфраструктури. Тут лідируючу позицію займає Amazon. Нам необхідно побудувати основний шар з безліччю сервісів. Ми не будемо переманювати аудиторію Amazon, проте безліч користувачів бета-версії вже бачать в нас серйозну альтернативу », – цитує New York Times Зоравар Сінгха (Zorawar« Biri »Singh), віце-президента і генерального менеджера по хмарним сервісів Hewlett-Packard. Таким чином, HP запропонує користувачам платформу для веб-додатків і доступу до інформаційних ресурсів, таким як бази даних і платформи для аналізу інформації. На відміну від Amazon, яка надає універсальні сервіси на основі моделі самообслуговування, HP надасть користувачам більш Персоналізація служби та схеми оплати послуг.

Hewlett-Packard планує впровадження інструментів для розробників на найбільш популярних мовах програмування, включаючи Ruby, Java і PHP, тобто клієнти отримають доступ для віддаленого управління результатами своєї роботи. Ще однією важливою функцією стане онлайн-магазин, за допомогою якого клієнти зможуть надавати хмарні програмні продукти за абонентську плату або, навпаки, набувати сторонні розробки. При цьому HP збирається ретельно контролювати якість програмної продукції, щоб забезпечити клієнтам його надійну стабільну роботу і безпеку. Зокрема, це буде реалізовано єдиними засобами аутентифікації і білінгу.

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів