Хмарне відео для підприємств

У другій половині року почнеться комерційна надання хмарних відеосервісів (Video as a Service, VaaS) на базі рішення Polycom RealPresence Cloud. Про це 25 квітня повідомив Сергій Хомяков, генеральний менеджер компанії Polycom в Росії та інших країнах СНД, підкресливши, що такі послуги будуть доступні також в нашій країні.

«Polycom має єдиної хмарної інфраструктурою, що забезпечує можливість надання відеосервісів, розрахованих на різні категорії користувачів у різних регіонах світу», – зазначив Хомяков.

У січні компанія Polycom оприлюднила стратегію, відповідно до якої провайдери зможуть пропонувати своїм клієнтам сервіси VaaS. Хмарна стратегія компанії базується на інфраструктурної платформі Polycom RealPresence, встановленої в ядрі системи, і мережі доступу RealPresence Network, придбаної в минулому році у Hewlett-Packard і відомої під колишньою назвою Halo Video Exchange Network. У цій мережі використовувалися власні кодеки Haivision на основі технології MPEG-2, що вимагало проведення робіт для її інтероперабельності з системами Polycom, створеними на базі таких відкритих стандартів, як протокол H.264.

Угода передбачала не тільки покупку мережі Halo і системи надання керованих послуг на її основі, а й формування стратегічного альянсу двох компаній в області створення рішень для систем телепрісутсутствія та об'єднаних комунікацій.

Рішення Polycom RealPresence Cloud, пояснюють в компанії, повинно спростити розгортання послуг відеоконференц-зв'язку провайдерами, які зможуть забезпечити доступ своїх клієнтів до хмари Polycom допомогою власної телекомунікаційної інфраструктури.

Воно містить повністю керований багатоточковий відеосервіс, що підтримує різні варіанти взаємодії між кімнатами відеоконкоференц-зв'язку, мобільними рішеннями, рішеннями для ПК, веб-терміналами, системами на основі Microsoft Lync 2010 і IBM Sametime, терміналами, що підтримують протокол Cisco TelePresence Interoperability Protocol. Платформа Polycom RealPresence, за даними компанії, здатна охопити до 75 тис. зареєстрованих пристроїв і 25 тис. одночасних сеансів.

RealPresence Cloud забезпечує сервіс-провайдерів інфраструктурою, вузлами доступу і сервісами для організації послуг відеоспілкування, що надаються за підпискою підприємствам малого, середнього та великого бізнесу. Постачальники послуг отримують можливість використовувати RealPresence Cloud, щоб пропонувати клієнтам рішення VaaS, не вимагають їхньої інтеграції в ІТ-інфраструктуру клієнтів.

За даними   saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів