Google відправляє популярні хмарні сервіси в оффлайн

У компанії Google оголосили про впровадження оффлайнового режиму роботи в свої популярні хмарні сервіси Gmail, Calendar і Docs. Якщо поштова веб-служба вже зараз може функціонувати без підключення до інтернету, то Calendar і Docs отримають таку можливість найближчим часом, пише ZDNet.

За словами представників інтернет-гіганта, компанія слідує останнім тенденціям розвитку мобільного суспільства, яке все частіше користується різними сервісами там, де немає доступу у Всесвітню павутину (літаки, поїзди і т.п.).

Слід зазначити, що оффлайновая версія GMail являє собою додаток з магазину Chrome Web Store і зовні нагадує поштовий клієнт для планшетів. Користувачі можуть читати повідомлення, відповідати на них, архівувати листи і організовувати кореспонденцію без підключення до інтернету. Набрані повідомлення будуть відправлені адресатові відразу після того, як комп'ютер отримає вихід в Мережу.

Вперше можливість офлайнової роботи користувачі набору Google Apps отримали ще в 2009 році, але тоді потрібен був плагін Google Gears. Тепер увесь офлайновий функціонал побудований за рахунок технології HTML5.

За даними    dailycomm

Прокоментувати

Недавні записи

Архів