До кінця 2013 року більше половини українських компаній перейдуть в «хмари»

Більше половини українських компаній переведуть робочі місця в «хмару» не пізніше кінця 2013 року. Таку думку «proIT» висловив співвласник компанії Uplink, яка надає послуги хмарної інфраструктури Tucha, Володимир Мельник.

«Ринок« хмарних »сервісів в Україну знаходиться на самому ранньому етапі і на ньому працює лише кілька гравців. Але оскільки інтерес клієнта до «хмар» зростає, природно, в ніші, яка поки практично вільна, будуть з'являтися і нові гравці », – розповів Володимир Мельник.

Володимир Мельник вважає, що в майбутньому українські компанії, що надають «хмарні» сервіси, зможуть запропонувати ці сервіси не тільки корпоративним клієнтам (як це відбувається зараз), але і фізичним особам.

«Людина зможе отримувати доступ до своїх даних і працювати з тим середовищем, до якої звик, з будь-якого пристрою. Але це в перспективі. Поки в Україну такого ніхто не робив », – розповів він.

Нагадаємо, що згідно з даними «Лабораторії Касперського», серед великих компаній в Україну 28% на даний момент впроваджують або вже впровадили віртуалізацію серверів, а 16% планують впровадження в найближчі 12 місяців.

За даними proit.com.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів