Comdi спрощує проведення вебінарів в бізнес-середовищі

Компанія Comdi – російський розробник і провайдер сервісів для проведення веб-семінарів, веб-трансляцій, веб-конференцій та дистанційного навчання через інтернет на основі відеокомунікацій – перевела в режим промислової експлуатації нову версію свого SaaS-сервісу для проведення вебінарів. В нього внесені важливі зміни, які спрощують роботу користувача і розширюють можливості застосування вебінарів в бізнес-середовищі, говориться в повідомленні компанії.

Особливо в компанії відзначають два два нововведення. Перше пов'язано зі значним розвитком функції ехоподавленія – комфортне участь в сеансі конференцзв'язку більше не вимагає застосування навушників або спеціальних мікрофонів. При цьому навіть при використанні вбудованих аудіосистем типових ноутбуків сервіс Comdi забезпечує чіткий звук і високу розбірливість мови, підкреслили в Comdi.

Крім того, сервіс Comdi тепер дозволяє викачувати нагадування про вебінарах в стандартному форматі iCal. Їх легко імпортувати практично в будь-яке сучасне ПЗ і хмарні сервіси для управління персональною інформацією (PIM), календарного планування або координації колективної роботи. У свою чергу, це звільняє учасників вебінарів від безлічі рутинних операцій, усуває один із головних джерел помилок, підвищує юзабіліті сервісу Comdi і спрощує інтеграцію вебінарів в систему внутрішніх та зовнішніх комунікацій підприємства.

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів