CA представляє рішення для «хмарних» бізнес-середовищ

На форумі, котрий проходить  в Лос Анжелесі (США)  CA WORLD компанія CA Technologies анонсувала ряд «хмарних» рішень, призначених для планування, моделювання, розгортання, забезпечення функціонування бізнес-сервісів у приватних, публічних і гібридних «хмарних» інфраструктурах.

CA Cloud 360 надає компаніям інструменти для оцінки й вибору програм і сервісів, які найбільшою мірою підходять для «хмарних» середовищ.

Рішення охоплює аналіз портфеля програм, прогнозування потужностей, віртуалізацію додатків і серверів, аналіз продуктивності сервісу та управління.

Cloud Commons Marketplace об'єднує покупців і постачальників «хмарних» рішень і сервісів, дозволяє аналізувати, порівнювати, продавати надаються за підпискою «хмарні» рішення, сервіси та контент.

Cloud Commons Developer Studio призначений розробникам і незалежним постачальникам ПЗ, дає їм можливість створювати рішення для «хмарних» середовищ на платформі CA AppLogic.

Анонсований в липні 2011 р. сервіс CA Automation Suite for Clouds надає єдине рішення для трансформації існуючих ЦОД за рахунок розгортання приватних «хмарних» служб, підтримує платформи CA AppLogic, VCE vBlock Infrastructure Platform, Microsoft Hyper-V, IBM LPAR, Oracle Solaris Zones і VMware View.

CA APM управляє продуктивністю і доступністю важливих для бізнесу додатків, операцій і послуг, дозволяє оцінити значення кожного інтернет-користувача, виявляти проблеми, ранжувати в залежності від ступеня впливу на бізнес, усувати неполадки.

За даними   www.saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів