Autonomy анонсувала нові рішення для управління «Великими Даними» в «хмарах»

Autonomy, дочірня компанія HP, представила нові хмарні рішення, покликані допомогти організаціям підвищити ефективність управління «Великими Даними» (Big Data).

Нові рішення створені на основі конвергентної інфраструктури HP і технології Intelligent Data Operating Layer (IDOL) 10 від Autonomy і включають цілий ряд функцій управління даними в середовищах Hadoop, а також інноваційний засіб веб-аналітики, говориться в повідомленні HP.

Так, технологія Autonomy IDOL 10, що побачила світ у листопаді 2011 р., дозволяє об'єднати всі джерела даних в одній платформі бізнес-аналітики і перетворити весь масив наявної інформації в цінний бізнес-актив. При створенні технології IDOL особлива увага приділялася її сумісності з іншими програмними платформами. За даними HP, сьогодні понад 400 OEM-виробників використовують цю технологію в своїх продуктах. Нові нові функції дозволяють інтегрувати технологію IDOL в середовища Hadoop.

Hadoop являє собою розподілену файлову систему, яка підходить для зберігання великих файлів, однак не здатна «зрозуміти» смисли та ідеї, закладені в даних. За інформацією HP, щоб скористатися понад 500 функціями технології IDOL (включаючи автоматичну категоризацію, кластеризацію, можливості навчання та гіпертекстової організації даних), клієнтам і постачальникам ПО досить вмонтувати технологію Autonomy IDOL 10 в кожен вузол Hadoop.

Autonomy IDOL підтримує більше 1000 типів файлів і може підключатися до більш ніж 400 сховищ даних, що дозволяє клієнту інтегрувати дані Hadoop з даними з інших (в тому числі, зовнішніх) джерел. Технологія IDOL, створена на основі розробок Autonomy, в сукупності з технологіями компанії Vertica, що також входить до складу HP, дає можливість істотно поглибити аналіз інформації та розкрити всі містяться в ній смисли, стверджують в HP.

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів