ActiveCloud by Softline запустила нову послугу «Оренда додатків (SaaS)»

Компанія ActiveCloud by Softline оголосила про запуск нової послуги «Оренда додатків (SaaS)», завдяки якій клієнти компанії отримають зручні інструменти для створення та управління веб-ресурсами, можливість управління проектами і колективною роботою. Сервіс включає в себе автоматично встановлюється і постійно оновлюється каталог програм по створенню і управлінню інтернет-ресурсами, бізнес-процесами і комунікаціями, говориться в повідомленні компанії Softline.

 У каталог додатків ActiveCloud by Softline увійшли програмні продукти для самих актуальних завдань бізнесу: веб-інструменти для створення сайтів (SiteBuilder, Drupal), блогів (WordPress), форумів (phpBB), баз знань (MediaWiki), галерей і фотоальбомів (Gallery), онлайн-спільнот та соціальних мереж (LiveStreet), не потребують спеціальних знань в галузі програмування і верстки; системи управління контентом (Textpattern, Joomla!, Drupal), аналітики (phpAds, Piwik) та оптимізації взаємодії з клієнтами (Propadoo та інших); системи управління проектами (DotProject), ресурсами (webERP), онлайн-органайзер (Brim); системи підтримки користувачів (організація розсилки (phpList), відстеження помилок в програмних продуктах (Mantis), системи запитів, чат (Help Center Live) і т. д .).

 «Нова послуга дозволяє максимально спростити процес установки і роботи з інтернет-додатками, захищаючи користувача від вивчення і вирішення технічних питань. Кожен, хто мав подібний досвід, не з чуток знає, що для впровадження, наприклад, форуму чи блогу на сайті "з нуля" необхідно спочатку вивчити вимоги до встановлених модулів на веб-сервері, придбати потрібну версію програмного програми, потім вибрати, замовити та підготувати майданчик для розміщення (створити бази даних, завантажити інсталяційні файли тощо) і лише на завершення – адаптувати форум або блог під потреби та дизайн конкретного сайту, самостійно підтримуючи його оновлення. Новий сервіс від ActiveCloud by Softline дозволяє максимально спростити операції, взявши всі необхідні додатки в оренду, – розповів Ігор Корман, генеральний директор компанії «АктівХост Ру». – Для цього досить вибрати і замовити потрібну програму в каталозі SaaS на сайті ActiveCloud by Softline. Процес установки і наступних оновлень автоматизований і максимально спрощений. Таким чином, замість довгого ланцюжка операцій користувачеві залишиться тільки ввести дані про компанію та налаштувати інтерфейс самої програми ».

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів