ActiveCloud by Softline запустила «хмари» на території Євросоюзу

ActiveCloud («АктівХост РУ»), провайдер хостингу і хмарних рішень для бізнесу, оголосив про запуск хмарної послуги CloudServer (IaaS) на території Євросоюзу.

З 7 червня поточного року клієнти компанії ActiveCloud, замовляючи послугу CloudServer (IaaS), можуть вибирати розміщення ресурсів в дата-центрах Росії і Європи. При цьому, вибравши Європу, клієнти отримують російськомовну підтримку 24х7, оформлення всіх документів згідно з російським законодавством, і, що актуально для великих міжнародних компаній, збільшення швидкості доступу до ресурсів для користувачів із зони ЄС, говориться в повідомленні Softline. Замовникам гарантована повна конфіденційність належної їм інформації – розміщення серверів в Євросоюзі забезпечує захист даних від несанкціонованого доступу та фізичного вилучення третіх осіб, підкреслили в компанії.

Таким чином, клієнти ActiveCloud by Softline в режимі онлайн через зручний інтерфейс можуть замовити сервери, вибудовуючи повноцінну інфраструктуру в європейському «хмарі», і масштабувати її, збільшуючи потужності в десятки разів. Всі елементи системи повністю дубльовані, клієнтам доступні: «простий» замовлення, продовження, зручна оплата, особистий кабінет, з якого можна управляти сервісами і де відображаються всі послуги, статистика по використанню ресурсів, поточний баланс, платіжний центр і центр техпідтримки.

За бажанням замовника можлива організація каналу «точка-точка» високої пропускної здатності від офісу клієнта до дата-центру в Європі. Додатково пропонуються послуги оренди ПЗ та додатків (SaaS), розташованих на серверах. Клієнтам «хмари» в Європі також надається гарантія якості послуги – різні рівні SLA: від стандарту до преміум з фінансовою гарантією доступності сервісу 99,95%.

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів