IP-ТЕЛЕФОНИ DPH-400S/E/F3 І DPH-400SE/E/F3 З можливістю підключення модуля розширення

Author kumusja    Category D-LINK     Tags

Компанія D-Link представляє багатофункціональні IP-телефони DPH-400S/E/F3 і DPH-400SE/E/F3 з можливістю підключення до 5 модулів розширення DPH-400EDM/E/F3. DPH-400S/E/F3 і DPH-400SE/E/F3 призначені для використання в корпоративному сегменті, де потрібна висока якість голосового зв'язку, контроль і управління великою кількістю дзвінків.

DPH-400S/E/F3 і DPH-400SE/E/F3 працюють на базі протоколу SIP версії 2.0 і підтримують аудіокодеки G.711a / u, G.729, G.723.1, G.726-32. IP-телефони оснащені двома портами 10/100BASE-TX, один з яких призначений для підключення до мережі, а інший – до персонального комп'ютера. У DPH-400SE/E/F3 додатково реалізована підтримка технології PoE, що дозволяє використовувати телефон без блоку живлення. Пристрої можуть функціонувати в режимі маршрутизатора або моста.

IP-телефони виконані в класичному корпусі корпоративного дизайну і оснащені LCD-дисплеєм з підсвічуванням, 5 клавішами перемикання між SIP-лініями, 4 універсальними програмованими клавішами, 4 навігаційними кнопками, різними функціональними клавішами, включаючи кнопку відключення передачі звуку (Mute), і індикаторами, в тому числі індикатором наявності нових голосових повідомлень (MWI).

DPH-400S/E/F3 і DPH-400SE/E/F3 підтримують до 5 телефонних ліній та облікових записів SIP, функції перенаправлення, переадресації та утримання виклику, можливість організації 3-сторонньої конференції, до 500 записів у телефонній книзі, до 100 записів пропущених / вхідних / вихідних дзвінків в журналі, функцію визначення номера, заборона певних вхідних і вихідних дзвінків, заборона анонімних дзвінків, функцію голосової пошти і можливість обміну sms-повідомленнями.

Підтримка таких функцій як ехокомпенсаціі, виявлення голосової активності (VAD), генерація комфортного шуму (CNG), компенсація втрачених пакетів (PLC), динамічний Jitter-буфер, дозволяє оптимізувати обробку голосового трафіку. Застосування технології QoS забезпечує пріоритетну передачу чутливого до затримок трафіку голосових додатків.

Модуль розширення DPH-400EDM/E/F3 оснащений 26 клавішами з індикаторами, кожна з яких може бути запрограмована на швидкий набір конкретного абонента або виконання певної функції, включаючи автовідповідь, повторний набір, перегляд історії дзвінків, переадресацію й утримання виклику. Наявність індикаторів дозволяє відслідковувати статус абонента, запрограмованим на відповідну клавішу.

Налаштування DPH-400SE/E/F3, DPH-400S/E/F3 і модулів DPH-400EDM/E/F3 може здійснюватися за допомогою клавіатури IP-телефонів або Web-інтерфейсу.

За даними dlink.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів