Oracle та Engine Yard розширили можливості розробки і розгортання хмарних додатків

 

Корпорація Oracle повідомила про стратегічне міноритарною інвестуванні в Engine Yard, лідируючу хмарну платформу розробки додатків, яка підтримує популярні мови web-програмування Ruby, PHP і Node.js.

Інвестування передбачає тісну співпрацю Oracle і Engine Yard з метою розширення можливостей для розробки та розгортання хмарних додатків. Компанії, як очікується, об'єднають свої PaaS-рішення для прискореної розробки додатків в захищеною, надійною і масштабованої середовищі. При цьому Engine Yard продовжить функціонувати як незалежна компанія. Фінансові деталі операції не розголошуються.

Технологія Engine Yard, що представляє собою рішення категорії PaaS (Platform-as-a-Service – «платформа як послуга»), автоматизує конфігурування, розгортання і поточне обслуговування середовищ хмарних обчислень, дозволяючи розробникам швидко створювати, розгортати і керувати хмарними додатками.

«Партнерство Oracle і Engine Yard надасть розробникам можливість вибору лідируючих платформ розробки і розгортання додатків, – повідомив Джон Діллон (John Dillon), глава компанії Engine Yard. – Глобальний охоплення і ресурси Oracle в поєднанні з нашою глибокою експертизою в області розгортання web-додатків дозволять запропонувати підприємствам надійну і повнофункціональну платформу для розробки, розгортання і керування додатками, яка дасть їм можливість використовувати всю міць хмари ».

За матеріалами   saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів