Вийшла фінальна версія файлового сховища Dropbox

Dropbox дозволяє користувачам зберігати потрібні файли на віддаленому сервері в спеціальній папці і синхронізувати її вміст з іншими пристроями, на яких встановлено програму. Фінальна збірка 1.0 працює в два рази швидше бета-версії і дозволяє синхронізувати вибіркові файли, а не все сховище відразу.

Також при копіюванні на сервер програм для операційної системи Mac OS X Dropbox запам’ятовує їх приховані системні налаштування. Раніше такі програми працювали некоректно або не працювали зовсім.

Завантажити версію 1.0 можна на офіційному сайті проекту. На сайті доступні клієнти для операційних систем Windows, Mac OS X, Linux, а також мобільних платформ Apple iOS, Google Android і BlackBerry.

Перша версія Dropbox була випущена у вересні 2008 року. З тих пір вона набула широкої популярності і отримала кілька нагород як краща програма року. Безкоштовно для зберігання власних файлів користувачам пропонується 2 гігабайти, а за 20 доларів щомісяця можна користуватися вже 100 гігабайтами.

Альтернативою Dropbox є сервіс Microsoft SkyDrive, який безкоштовно пропонує користувачам 25 гігабайт на “хмарному” сервері. Google, судячи з недавньої витоку, працює над схожим сервісом під назвою Cloud Picker.

За даними newsland.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів