В Уанеті з’явився проект для online-підготовки до здачі тестування 2010

Author lambo-cbto-admin    Category UA-net     Tags

В Уанеті з’явився проект, який дозволяє абітурієнтам підготуватися до здачі зовнішнього незалежного тестування за допомогою дистанційного навчання. Оцінювати знання будуть фахівці, які розробляли державну інформаційну систему «Освіта».

Як повідомляється на сайті проекту, курс дозволяє підготуватися online з 8 предметів – математика, українська мова та література, історія України, географія, біологія, фізика, хімія, англійська мова.

Кожен обраний модуль включає в себе діагностичний тест, тематичний тест і підсумковий тест. Крім тестів, курс включає в себе рекомендації по здачі зовнішнього незалежного тестування, літературу, рекомендовану для підготовки до здачі, графік навчання (3 місяці).

Діагностичний тест розрахований на людей, яким цікаво зрозуміти те, наскільки готовий / готова до зовнішнього тестування. Він дозволяє виявити слабкі місця в знанні абітурієнта.

Тематичний тест дозволяє більш детально вивчити вибрану тему, і підтягнути її для одержання більш високого балу при проходженні зовнішнього тестування.

Підсумковий тест дозволяє оцінити свій рівень підготовки вже безпосередньо перед проходженням тестування, потренуватися перед здачею тестів. Даний модуль включає в себе всі теми 2010 по обраному предмету.

Для здачі твори з української мови та літератури пропонується надіслати його скан по електронній пошті, після чого його оцінять і додадуть бал при проходженні підсумкового курсу.

Особливістю даного курсу є те, що пройти підсумковий та тематичні курси можна тільки три рази. Оцінювання результатів відбувається згідно з системою оцінювання зовнішнього незалежного тестування.

Згідно зазначеним даними на сайті, ці тести розроблені фахівцями науково-дослідного інституту прикладних інформаційних технологій, який є також розробником та адміністратором державної інформаційної системи «Освіта».

За даними ain.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів