“1С” запускає цілий ряд хмарних продуктів

"1С" починає роздавати хмарні версії своїх найбільш популярних продуктів з власного дата-центру. Їх ціна порівнянна з вартістю обслуговування аналогічних рішень з "коробки".

З 17 травня повинна стати доступна для замовлення хмарна версії платформи "1С: Підприємство 8" – "1С: Підприємство 8 через інтернет", повідомила компанія. Вона буде включати рішення "1С: Бухгалтерія 8", "1С: Управління невеликою фірмою 8", "1С: Бухгалтерія державної установи" і "1С-Камін. Зарплата". Сервіс розташується за адресою 1cfresh.com.

Хмарні рішення будуть виглядати в браузері так само як коробкові, і робота з ними буде однаковою, каже глава "1С" Борис Нуралієв. Він також зазначає, що компанія не збирається протиставляти "коробки" і хмарні рішення, а просто надає користувачам ще один варіант роботи зі звичними програмами.

Нуралієв зазначає, що сервіс, в першу чергу, розрахований на підприємства з невеликою кількістю користувачів, яким досить типового функціоналу. Ціни на підключення до сервісу повинні відповідати цінам на інформаційно-технологічне обслуговування рішень "1С". Зокрема, буде доступно два основних тарифних плани: "Проф" і "Техно". Перший з них включає передплату на 3, 6 або 12 місяців і дозволяє працювати в будь-яких додатках без обмеження кількості баз не більше п'яти користувачам одночасно. Другий – підписку на 6 або 12 місяців для роботи в одній інформаційній базі лише до двох користувачів одночасно.

Передплату на хмарний сервіс "1С" здійснюватимуть партнери компанії, що мають статус "1С: Центр мережевий компетенції", а в їх обов'язки буде входити навчання клієнтів роботі з рішеннями, їх консультування, включаючи першу лінію техпідтримки, і ряд інших сервісів. За словами Нуралієва, інтерес до послуг з передплати показали кілька десятків партнерів компанії. Ряд з них протягом останніх семи місяців надавали цей сервіс своїм клієнтам в тестовому режимі на безкоштовній основі.

За даними  saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів