17% українських компаній бачать загрозу в «хмарах»

Багато організацій бачать певні ризики для інформаційної безпеки у використанні нових технологій.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного «Лабораторією Касперського». Текстом дослідження розпоряджається «proIT».

Так, наприклад, 17% представників українських компаній (у світі – 23%) розглядають хмарні технології скоріше як загрозу, а майже половина підприємств неохоче впроваджують інновації.

«Подібні побоювання не виправдані, тому що саме хмарні технології дозволяють у режимі реального часу збирати інформацію про існуючі загрози, а також ефективно виявляти невідомі погрози та їх джерела, оперативно захищаючи користувачів, – розповів інженер передпродажної підготовки« Лабораторії Касперського »у Східній Європі Олексій Денисюк

Що ж до основних загроз, то IT-спеціалісти в майбутньому серед них виділяють цільові та хакерські атаки, а також шкідливі програми.

При цьому опитані прогнозують зростання значущості інформаційних загроз для бізнесу – сьогодні їх вважають однією з головних небезпек 48% українських організацій (у світі – 15%), а через два роки кіберзагрози бачать основним бізнес-ризиком 43% (у світі – 46%) респондентів .

Такий значний розрив між сучасними уявленнями про кіберзагрозам в Україні та світі дослідники пояснюють низьким рівнем захищеності корпоративних мереж вітчизняних підприємств.

Так, дві третини респондентів в Україні вважають, що в їхніх організаціях недостатньо як фінансових ресурсів, так і фахівців, знань і системних ресурсів для забезпечення належного рівня інформаційної безпеки.

За даними proit.com.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів