10 технологій, які змінять ваш бізнес в 2012 році

Не встигнувши звикнути до всіх нових технологій, що з'явилися в 2011 році, вже пора готуватися до приходу нових, які в 2012 році вплинуть на світ навколо нас. Тренінгова та консалтингова фірма Eogogics представила список з 10 технологій, які будуть важливі в 2012 році і в подальшому майбутньому.

Бездротова технологія 5G

Якщо ви тільки що придбали новий 4G-телефон, не надто турбуйтеся про його "старіння" найближчим часом з огляду на появу нових 5G-пристроїв. Це питання десятиліття, проте, свій старт 5-е покоління зв'язку здійснить саме в цьому році, змусивши замислитися над цим питанням підприємства, заглядають далеко у майбутнє.

Carrier Ethernet

За допомогою цієї технології, ваш "робочий стіл" не буде прив'язаний до вашого фізичного робочого столу, забезпечуючи ваш доступ до комп'ютера з будь-якого місця, де ви знаходитесь.

Технологія хмарних обчислень (Cloud Computing)

Хмарні обчислення, які використовують Інтернет для роботи програмного забезпечення або програм, будуть як і раніше головним питанням у 2012 році. Вони дозволять будь-якому користувачеві з доступом до Інтернету використовувати ПЗ або програми, що працюють в "хмарі".

Кібербезпека (Cybersecurity)

Кібератаки і раніше будуть нести загрози бізнесу та окремим користувачам, але важливим те, яким чином підприємства будуть протистояти їм, а увага, яку підприємства будуть приділяти питанням кібербезпеки. Очікується, що в 2012 році питань кібербезпеки буде приділено особливу увагу.

Міграція на IPv6 і його широке впровадження

Традиційні бази адрес IPv4 в даний час вичерпано, на думку Eogogics, тому 2012 пройде під знаком переходу на IPv6.

Технології геолокації (Geo-Location)

Ці технології дозволяють людям знати, де вони знаходяться по відношенню до інших людей, місць і подій. Їх поширення шириться разом з впровадженням цих технологій в персональні пристрої, такі як смартфони та планшети.

Радіочастотна ідентифікація (RFID)

Зі зростанням доступності технології RFID, з її допомогою були "позначені" різні предмети, починаючи від домашніх тварин до товарів. Вона надаючи підприємствам і окремим користувачам можливість контролювати і відслідковувати будь-яку річ, яку вони хочуть.

Технологія Root Cause Failure Analysis (RCFA) або аналіз причин, що викликали невдачу

Технологія RCFA допомагає підприємствам у разі катастрофи. Однак, вдосконалені, ці пристрої можуть використовуватися як інструмент, який зможе, на думку фахівців Eogogics, "не допустити відключень, перерв у роботі та катастроф, тим самим знижуючи вартість, зменшуючи ризики і наслідки, тим самим підвищуючи якість обслуговування і ступінь задоволеності і лояльності клієнтів ".

Технологія SIP / SIP-T, також відома як "Session Initiation Protocol і Session Initiation Protocol Trunking"

Мала вирішальне значення для передачі голосу за допомогою IP-додатків. В даний час ця технологія розширюється "для всіх типів мультимедійних повідомлень від голосу до відео, телеметричним сесій, сесіям управління та інших видів сесій".

Технології підтримки голосу (Voice-Enabled Technologies)

Хоча ці технології існують вже декілька років, з введенням в кінці 2011 року такого сервісу, як Siri, технології підтримки голоси будуть тільки рости в популярності в 2012 році.

За даними internetno.net

Прокоментувати

Недавні записи

Архів