ВРУ ухвалила Закон “Про захист персональних даних”

Author ulex    Category UA-net     Tags

Верховна Рада України 1 червня ухвалила Закон “Про захист персональних даних”. Зокрема, законом встановлюється, що володільцем чи розпорядником бази персональних даних можуть бути підприємства, установи і організації усіх форм власності, органи державної влади чи органи місцевого самоврядування, фізичні особи – підприємці, які обробляють персональні дані відповідно до закону.

Як повідомили в Інформаційному управлінні ВРУ, також, відповідно до закону, база персональних даних підлягає обов’язковій державній реєстрації шляхом внесення відповідного запису уповноваженим державним органом з питань захисту персональних даних до Державного реєстру баз персональних даних.

Положення про Державний реєстр баз персональних даних та порядок його ведення затверджуються Кабінетом міністрів України.

Окрім того, реєстрація баз персональних даних здійснюється за заявочним принципом шляхом повідомлення, а заява про реєстрацію бази персональних даних подається володільцем бази персональних даних до уповноваженого державного органу з питань захисту персональних даних.

Відповідний законопроект зареєстровано за №2273.

За даними zaxid.net

Прокоментувати

Недавні записи

Архів