Візуалізація використовуваних паролів захисту

Досить цікаве дослідження було проведено щодо візуалізації використовуваних паролів з ??заданими критеріями . Вихідні умови – мінімум 12 символів , 2 спеціальних символи , 2 цифри , 2 символи у верхньому регістрі.

Дослідники зібрали безліч паролів , виходячи з вимог початкових умов , після чого вирішили візуалізувати їх , зібравши базу паттернів у вигляді часто повторюваних графічних відображень використання тих чи інших комбінацій.

password
На основі отриманих даних і графічних ескізів пральних комбінацій , були виділені кілька найбільш частих візуальних відображень :

password1

З’ясувалося , що більше 80 % опитаних воліють використання 2 символів , що знаходяться на одній лінії клавіатури ( ” Twos ” smile 😉 , порядку 60 % так само використовують фрагмент набору з трьох символів по одній лінії клавіатури ( ” Threes ” smile 😉 , порядку 40 % люблять ” змійки ” – символи з послідовності набору символів по безперервній лінії .

password2

” Зигзаги ” і ” Triples ” (3 рази по одній і тій же клавіші ) – ніхто не любить. З урахуванням отриманих знань і патернів , був згенерований тестовий словник (паролі з такими ж вихідними умовами однієї і тієї ж довжини ) , за яким передбачалося провести атаку за словником, в результаті якої до 20 % паролів були підібрані.

За даними securitylab.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів