Відповідно до прогнозів аналітиків запуск хмарного сервісу iCloud може послабити ринок пам’яті NAND Flash

Ряд експертів ринку ІТ вважають, що запуск нового хмарного сервісу iCloud приведе до падіння ринку пам’яті NAND Flash.

Експерти IHS iSuppli висловили думку, що на частку компанії Apple припадає близько 30% всієї використовуваної флеш-пам’яті за підсумками 2011 року: каліфорнійський гігант використовує в своїх пристроях 5200000000 гігабайт пам’яті, тоді як весь ринок в 2011 році оцінюється в 18500000000 гігабайт. Аналітики висунули прогноз, що в найближчі 2 роки Apple збереже свою частку на ринку NAND Flash, але до 2015 року вона скоротиться до 25%.

“На долю продукції компанії Apple, на зразок iPhone і iPad, припадає непропорційно висока частка споживання флеш-пам’яті. Тому будь-який рух власників “яблучних” пристроїв у напрямку розвантаження дискового простору за рахунок онлайнового хмарного сховища iCloud призведе до зменшення попиту на фізичну пам’ять NAND Flash в майбутньому “, – вважає Ді Нгуєн (Dee Nguyen), аналітик IHS iSuppli.
За попередніми обчисленнями, хмарний iCloud може зменшити потребу у вбудованій пам’яті на цілих 100 Гб з розрахунку на одного користувача iPhone, iPad і iPod Touch. У результаті цього постраждають виробники пам’яті.

За даними dailycomm.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів