В Україні почав роботу новий платіжний сервіс «Єдиний гаманець»

Author ulex    Category UA-net     Tags

Сьогодні в Україні розпочав роботу новий платіжний сервіс «Єдиний гаманець», передає «Уніан».

Як повідомили агентству в прес-службі компанії «О2», в Росії платіжний сервіс «Єдиний гаманець» було відкрито ще 2 червня 2007 року.

Валютою українського аналога «Єдиного гаманця» є гривня, а інтерфейс клієнтських додатків переведений на українську мову.

«Ми представляємо зручний інструмент для регулярних інтернет-платежів, у тому числі і через мобільні пристрої, який успішно зарекомендував себе в Росії, і впевнені, що він буде затребуваний українськими користувачами», – зазначив керівник платіжного сервісу «Єдиний гаманець» (Росія) Костянтин Шилов.

Сервіс починає свою роботу з великим списком одержувачів платежів, серед яких оператори стільникового зв’язку, Інтернету та цифрового телебачення України:

Beeline, CDMA UA, life:), «Київстар», МТС, PeopleNet, Utel, «Інтертелеком», Vega, Viasat, оплата послуг яких здійснюється без комісії.

Поповнити гаманець можна різними способами, в тому числі у великій мережі з понад 14 тис. платіжних терміналів ОСМП, EasySoft, 24nonStop, Pegas, RegulPay, City-Pay, розміщених по всій Україні.

За даними proit.com.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів