В Інтернеті з’явився пошуковик фактів

Author lambo-cbto-admin    Category Обчислення у хмарі     Tags

У Мережі з’явився cервис Swingly, призначений для пошуку фактів, пише Search Engine Land. Swingly, який поки що працює в режимі бета-версії, відповідає на правильно поставлені питання.

Найкраще Swingly вдається відповідати на питання, що починаються з «що», «хто» і «коли». Наприклад, він правильно відповідає на питання «Who is CEO of Google?» («Хто є гендиректором Google?») Або «What was the first video on MTV?» («Який кліп був першим на MTV?»).

У той же час Swingly марно ставити запитання, залежні від думки – наприклад, який ресторан кращий в тому чи іншому місті. Swingly також не може відповідати на питання, які потребують інтерпретації фактів.

Вони зазвичай починаються зі слова «чому». Не завжди сервіс може знайти відповідь на запити, що починаються зі слова «де», тому що вони найчастіше припускають безліч відповідей.

Одна з відмінностей Swingly від аналогічних сервісів полягає в тому, що пошуковик в основному покладається на комп’ютерні алгоритми. Над самим проектом, за визнанням глави компанії Swingly, працюють «два з половиною людини». Участь користувачів обмежено додаванням питань у базу і можливістю відзначити, що відповідь сподобалась чи не сподобалась.

За даними rbc.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів