Українці зможуть відкривати ПП через Інтернет

Author lambo-cbto-admin    Category UA-net     Tags

Верховна Рада Україна прийняла закон про зміни в системі електронної державної реєстрації підприємців.

За прийняття закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження системи електронної державної реєстрації суб’єктів господарювання)” проголосували 348 із 424 народних депутатів, зареєстрованих в залі.

Даним законом внесено зміни до Господарського кодексу України, законів “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” та “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність для створення в Україні системи електронної державної реєстрації суб’єктів господарювання”.

Згідно з нормативним актом, електронні документи, подані для державної реєстрації, оформляються відповідно до вимог законодавства у сфері електронних документів та електронного документообігу, а також електронного цифрового підпису.

З документів, поданих для проведення державної реєстрації на паперових носіях державним реєстратором, обов’язково створюэться електронна версія. У разі надання електронних документів реєстраційна картка і документи засвідчуються електронним цифровим підписом заявника.

Крім того, електронний документ вважається одержаним державним реєстратором з часу надходження заявнику повідомлення в електронній формі.

За даними most-kharkov.info

Прокоментувати

Недавні записи

Архів