Топ 5 найбільших SaaS-впроваджень

Author kumusja    Category Обчислення у хмарі     Tags

1. Найбільшою SaaS-угодою вважається контракт SuccessFactors і Wal-Mart на 2,1 млн робочих місць. (Нагадаємо, SuccessFactors – це система управління талантами). Контракт був (не публічно) укладено в травні 2010 року і зараз (по ідеї) знаходиться на стадії реалізації

2. Друге місце займає теж SuccessFactors, і на цей раз все публічно. SuccesFactors заявляє, що її впровадження в Siemens на 400 000 робочих місць – це найбільше чинне SaaS-рішення за всю історію. Ніхто поки це не спростував.

3. На третьому місці один з головних конкурентів SuccessFactors – компанія Authoria, яка розповідає (по секрету), що у неї є клієнт на 340000 робочих місць. І що цей клієнт – глобальний лідер сервісів харчування. Можливо, це компанія McDonalds, яка значиться в клієнтах Authoria.

4. Розбавляє список HRM рішень компанія IBM зі своїм контрактом на 300000 користувачів Email-сервісу LotusLive iNotes з Panasonic. Контракт був укладений на початку 2010 року. Що з ним зараз – не відомо.

5. І на 5 місці знову HCM рішення від SaaS-вендора WorkDay. 200000 робочих місць. Клієнт – виробник комплектуючих для автомобілів, мобільних телефонів і комп’ютерів – компанія Flextronics. Контракт був укладений в травні 2008 року і став найбільшим на той момент.

Для інтересу, зазначимо, що найбільший клієнт Salesforce – фінансова компанія Merrill Lynch має 25000 користувачів. А найбільший клієнт Google Apps – виробник авто-комплектуючих Valeo – 30000 користувачів.

За даними saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів