The Big Picture: візуальне планування ваших справ

Після Google Calendar, Rememberthemilk і Evernote, здавалося, важко уявити собі зручний онлайновий органайзер, принаймні, з незвичайними можливостями. Тим не менше, авторам органайзера The Big Picture вдалося зробити щось новеньке для онлайнових сервісів цього типу. Візуальний органайзер, на сторінках якого можна бачити наочно проекти, для кожного з них – планувати завдання, додавати коментарі, ділитися всім цим з друзями і розміщувати в календарній сітці – все це доступно в The Big Picture.

На головній сторінці сервісу, доступній після реєстрації, можна додавати проекти. Проект у The Big Picture – це круг певного розміру. Щоб додати проект, потрібно просто намалювати такий круг, вибрати його колір і ввести його назву. За задумом авторів сервісу, чим більший розмір кола, тим більш важливим є проект для користувача.

Далі на сторінці проекту можна вказувати завдання для проекту. Для кожного завдання можна вводити підзадачі. Всі елементи в The Big Picture (проекти, списки завдань) можна переміщати по екрану, виділяти список підзадач в окрему групу. До кожного елементу можна додати коментар – якийсь аналог текстової замітки, пов’язаної з проектом.

Але і це ще не все. На сайті доступний календар. До нього можна додавати завдання, які тут же пов’язувати з існуючими проектами. А завдання, додані як елементи проекту, можна перетягувати на календар у потрібний день.

На сторінці зі списком проектів будуть розміщені не тільки проекти у вигляді великих кіл, а ще й найближчі заплановані завдання з ним – Next event і Coming Up.

Сервіс дозволяє відкривати доступ до календаря для інших користувачів, вказавши їх електронну адресу або ім’я в системі The Big Picture. Дані, збережені на сторінці The Big Picture, можна зберегти у форматі iCal і експортувати в інші онлайнові органайзери.

За даними internetno.net

Прокоментувати

Недавні записи

Архів