Технологія “хмарних обчислень” допоможе ЄС зекономити щонайменше 760 мільярдів євро і створити близько 2,4 мільйона нових робочих місць

Author kumusja    Category Обчислення у хмарі     Tags

У разі активного впровадження “хмарних обчислень” країни ЄС зекономлять протягом найближчих п’яти років щонайменше 760 мільярдів євро і створять близько 2,4 мільйона нових робочих місць, повідомляє УКРІНФОРМ, посилаючись на веб-сайт Європейського центру досліджень економічної політики.

Як відомо, “хмарними обчисленнями” називається технологія розподіленого опрацювання даних, в якому комп’ютерні ресурси і потужності надаються користувачу як сервіс.

При цьому найбільші країни ЄС (Великобританія, Німеччина, Іспанія, Італія і Франція) зможуть щорічно витрачати на інші потреби в загальній кількості 177 мільярдів євро і пропонувати нову роботу 466 тисячам осіб. Робочі місця будуть виникати в зв’язку із зростанням попиту на додатки, що дозволяють вирішувати управлінські та інші завдання “хмарним” способом.

Аналітики також зазначають, що “хмарні обчислення” дозволяють компаніям більш гнучко підходити до поточних проблем: не треба утримувати цілий парк обладнання із запасом “про всяк випадок”, досить лише платити постачальникам послуг відповідно до потреб моменту.

До того ж “хмарні” обчислення екологічно більш вигідні, бо на виконання завдання вони витрачають менше енергії в порівнянні із звичайними комп’ютерними мережами. Чим активніше буде здійснюватися перехід на нову технологію, тим швидше буде дешевшати ця послуга і тим якіснішою вона буде.

За даними ukrinform.ua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів