SoftlineCloud Services підбив статистичні підсумки затребуваності сервісу «корпоративна пошта» за моделлю SaaS

Softline Cloud Services – постачальник SaaS-продуктів і послуг кінцевим користувачам з Росії, країн СНД і далекого зарубіжжя – підбив статистичні підсумки затребуваності сервісу «корпоративна пошта» за моделлю SaaS серед компаній-клієнтів Softline. Аналіз показав: все більше компаній довіряють хмарам  і продовжують підписку на сервіс після першого періоду, продовжуючи користуватися SaaS-сервісами Softline.

Найбільш затребуваними зараз серед корпоративних клієнтів є хмарні поштові рішення і безпека: антиспам, антивірусний поштовий захист, а також програми для спільної роботи. За 2011-2012 роки ринок SaaSв Росії пройде етап становлення, будуть чітко визначені основні постачальники SaaS-послуг і значно збільшиться загальна кількість ефективних комерційних додатків.

У портфелі Softline Cloud Services, активно просувається  SaaS-рішення для корпоративних користувачів на вітчизняному та зарубіжному ринках, два вендори, які надають поштові сервіси: Microsoft і Google. Це всесвітньо відомі виробники програмного забезпечення, що представляють аналогічні поштові сервіси, але з різними системами ліцензування, умовами та вартістю продуктів. Частка продажів рішень Google Apps Premier Edition, до якої входить корпоративна пошта, в обороті Softline Cloud Services становить 40%. Згідно зі статистикою, більше 97% користувачів сервісів Google продовжують  роботу після закінчення першого періоду підписки, користуються хмарними сервісами Google Apps Premier Edition. Корпоративну пошту з «хмари» на основі Microsoft Exchange 2010 вибирають 30% клієнтів Softline. Відсоток продовження підписки та перехід на довгострокове співробітництво у даному випадку дорівнює 91. Вісімдесят відсотків укладених контрактів на надання SaaS-послуг припадає на центральний регіон Росії.

«Google і Microsoft-це гіганти ІТ-індустрії, компанії, які активно прагнуть популяризувати інноваційні хмарні технології. Ми вже більше року просуваємо їх вирішення на пострадянському просторі, консультуючи замовників і допомагаючи їм мігрувати в «хмари». За цей час ми реалізували значну кількість проектів, накопичили вагомий багаж компетенцій. Корпоративна пошта – одне з найпопулярніших напрямків, який організації намагаються перевести в «хмари». Ми гарантуємо доступність 99,9% для наших хмарних поштових сервісів, як результат – все більше різних організацій довіряють нашому SLA », – зазначає Сергій Боровиков, керівник Softline Cloud Services.

За даними saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів