Softline проаналізувала попит на SaaS-сервіси в першому півріччі 2011 року

Softline – один з провідних постачальників SaaS-продуктів і послуг кінцевим користувачам з Росії, країн СНД і далекого зарубіжжя – провела аналіз споживчого попиту на SaaS-сервіси, що надаються компанією в першому півріччі 2011 року. Лідерами по популярності і частоті запитів на надання демонстраційного доступу стали сервіси Microsoft.

Ринок SaaS-додатків за перше півріччя 2011 року порівняно з аналогічним періодом минулого року показав значне зростання. Практично всі гравці визначилися з ринковими нішами та асортиментом надаваних послуг. За перші шість місяців поточного року галузь SaaS повністю перейшла від теоритических досліджень в області економії на витратах до практичної фази – реалізації проектів як в сегменті SMB, так і Enterprise-секторі.

Позитивні тенденції демонструють все хмарні сервіси, підтверджуючи прогнози провідних аналітичних агентств. Лідируючі позиції в рейтингу попиту займають послуги надання корпоративної пошти за моделлю SaaS, а також засоби спільної роботи з хмари – частка цих сервісів в структурі продажів департаменту хмарних технологій компанії Softline складає 73,6% від загального обсягу продажів. Далі йдуть антиспамові і антивірусні системи захисту – 15,2%, рішення для відеоконференцій – 7,4%, а також інші сервіси – 3,8%.

Максимальні темпи зростання популярності показують сервіси компанії Microsoft, які зараз, у зв’язку з виходом Microsoft Office 365, отримують ще додатковий трамплін для збільшення попиту. У портфелі хмарних рішень компанії Softline є повний спектр рішень об’єднаних комунікацій Unified Communications від Microsoft по хмарної моделі SaaS. Рішення Microsoft Lync 2010 і Microsoft SharePoint 2010 інтегруються з Microsoft Hosted Exchange 2010 і Active Directory замовника, що дозволяє створити в компанії єдину інформаційно-комунікаційну систему для підвищення ефективності повсякденного спілкування при низькій сукупної вартості володіння.

За матеріалами saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів