SkyDrive отримує підтримку HTML5 та низку нових функцій

Корпорація Microsoft представила оновлення свого хмарного сервісу для зберігання файлів SkyDrive. Нова версія інструменту отримала підтримку HTML5, нову систему управління каталогами, а також підтримку функцій обробки графіки з допомогою апаратних засобів.

Перш за все, робота з сервісом стала швидше. Якщо раніше повне завантаження фотоальбому займало у користувача в середньому 9 секунд, то зараз для цього завдання знадобитися від 100 до 300 мілісекунд. Це стало можливим завдяки підтримці технологій HTML5 Video, CSS3 і функцій візуалізації. Крім того, користувачі можуть переглядати слайд-шоу із завантажених фотографій без встановлення будь-яких додаткових програм, тільки через браузер.

SkyDrive завжди надавав доступ до файлів за допомогою більшості настільних і мобільних браузерів. Тим не менш, існування декількох точок входу для файлів користувача (skydrive.live.com, office.live.com та photos.live.com) було не завжди зручно. Компанія Microsoft вирішила використовувати новий підхід до вирішення проблеми доступу до файлів. Тепер всі фотографії, документи, файли, до яких користувачеві відкрили доступ, будуть доступні в спеціальному розділі SkyDrive груп.

Стара версія SkyDrive на головній сторінці містила дещо на зразок резюме останніх дій користувача. Такий підхід для багатьох був не дуже зручним – користувачам часто доводилося робити занадто багато кліків, щоб дістатися до своїх документів або альбомів. Тепер головна сторінка сервісу стала зручніша в роботі, більш того, вона тепер позбавлена реклами. Користувачі можуть відкривати документи прямо з SkyDrive на своєму комп’ютері.

Крім того, на сайті змінилася навігація. Користувачі отримали інструменти управління, які нагадують інтерфейс Windows. Такий інтерфейс буде зручним і звичним для більшості користувачів.

У браузері Internet Explorer 9 при роботі на платформі Windows 7 користувачі можуть закріпити SkyDrive на панелі задач з використанням функції “Закріплені сайти” та Jump Lists. Тепер створювати документи Word, Excel, PowerPoint можна буквально в один клік.

Фотоальбоми на SkyDrive можна переглядати за допомогою нового макета мозаїки. Він дозволяє побачити всі фотографії в їх оригінальному форматі із збереженням вихідних пропорцій. Альбоми користувача також підтримують HTML5. Завдяки відеотегам HTML5 реалізована підтримка апаратного прискорення і програвання відео у форматі H.264, що теж є новим для сервісу. Примітно, що всі ці функції працюють і для облікового запису окремого користувача, і для груп.

У майбутньому в SkyDrive очікуються додаткові вдосконалення. Найближчим часом будуть покращені такі функції як створення нового альбому, завантаження та перейменування файлів, настройка прав спільний доступу.

Зараз аудиторія SkyDrive перевищує 100 млн. зареєстрованих користувачів.

За даними microsoftua

Прокоментувати

Недавні записи

Архів