Серверні платформи стають основним полем бою Intel і AMD

Author kumusja    Category Обчислення у хмарі     Tags

Результати 2 кварталу 2011 року, зафіксовані найбільшими виробниками мікропроцесорів – Intel і AMD, показують, що на тлі ослаблення попиту на ринку традиційних ПК, конкуренція між суперниками поступово зміщується в сегмент серверів. Як зазначає портал DigiTimes з посиланням на думку гравців ПК-сегмента, стрімкий розвиток "хмарних" систем йде на користь обом компаніям.

Як відомо, у другій чверті Intel досягла значних успіхів, чому значною мірою сприяло її підрозділ Data Center групи, виручка якого в порівнянні з цифрами 2010 року збільшилася на 15%.

Однак AMD має намір найближчим часом кинути виклик процесорного гіганта і представити в 3 кварталі 2011 року свою нову процесорну архітектуру для серверів – бульдозер. На думку експертів, краще співвідношення ціна / якість нових ЦПУ значно підвищує шанси AMD стати ще більш серйозним суперником Intel.

Про майбутнє посилення конкуренції свідчить і нещодавно просочилася в Мережу інформація з роадмапа AMD на 2012 рік, відповідно до якої компанія збирається випускати не тільки восьмиядерні, а й десятіядерні процесори.

За даними dailycomm.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів