SaaS – каталог activecloud by softline

Author lambo-cbto-admin    Category SaaS     Tags ,

Компанія ActiveCloud by Softline оголошує про поповнення свого російського каталогу SaaS -рішень популярним в країнах СНД сервісом – відомої онлайн- бухгалтерією « Асистент ». Співпраця з ActiveCloud виведе даний продукт на російський ринок , клієнти компанії отримають конкурентоспроможну платформу для ведення бухгалтерії .

В даний час каталог SaaS -рішень ActiveCloud включає близько 40 продуктів , спрямованих на підтримку бізнес – процесів організацій . Бізнес-додатки охоплюють такі функціональні області як аналітика , корпоративні комунікації , взаємодія з клієнтами та ін Розширюючи лінійку представлених у SaaS- магазині продуктів , ActiveCloud відкриває підприємцям всі великі можливості для ведення бізнесу.

Онлайн – бухгалтерією « Асистент » користуються більше 10 тис. клієнтів в країнах СНД – індивідуальних підприємців та організацій . Сервіс дозволяє вести всю необхідну бухгалтерію навіть за відсутності спеціальних знань.
Рішення дає можливість просто і з мінімальними тимчасовими витратами вести облік бухгалтерської та податкової діяльності , формувати звіти , здійснювати документальний супровід торговельних і фінансових операцій , отримувати актуальну довідкову інформацію , проводити аналіз результатів господарської діяльності , а також виконувати багато інших важливі завдання.
« ActiveCloud by Softline давно співпрацює з компанією Turbo Head , розробником « Асистента ». Нещодавно виробник звернувся до нас з пропозицією виведення їх продукту на російський ринок. Це було своєчасне пропозицію , тому що в нашій лінійці SaaS- рішень не вистачало такого затребуваного додатки, як онлайн- бухгалтерія . Я впевнений , що наші користувачі оцінять зручність роботи як програми , так і самого сервісу за класичною моделлю SaaS , яка дає такі переваги як відсутність витрат на обладнання та ліцензії ПЗ, гнучкість оплати , технічна підтримка у форматі 24×7 і фінансові гарантії доступності сервісу » , – говорить Ігор Корман , генеральний директор ActiveCloud (ТОВ « АктівХост РУ »).

У 2012 році сервісом була запущена безкоштовна служба консультацій з питань бухгалтерії та податкового обліку . Це одне з головних конкурентних переваг , на яке звернули увагу керівники ActiveCloud при вирішенні додавання продукту в свій каталог .
«Ідея онлайн- бухгалтерії« Асистент » – зробити облік максимально простим і зрозумілим. Далеко не кожен починаючий підприємець знає , за якими ставками розраховувати податки або на який розрахунковий рахунок оформляти прибуток . І ми постаралися зробити такий продукт , який буде інтуїтивно зрозумілий всім : від бухгалтерів , які ведуть декілька ІП , до початківців бізнесменів » , – розповідає Олексій Курец , генеральний директор сервісу« Асистент ».

Для зручності клієнтів сервісу розроблено три тарифних плани , розрахованих на потреби різних категорій користувачів . Перші 14 днів користування сервісом безкоштовні , тому у кожного буде можливість протестувати і , при необхідності , змінити тарифний план .

Джерело: saasworld.ru

Прокоментувати

Недавні записи

Архів