Чому ІТ-керівники не впроваджують «хмари»?

Author lambo-cbto-admin    Category Обчислення у хмарі     Tags

Переважна більшість ІТ-керівників британських компаній не вдаються до технологій «хмарних» обчислень, говориться в дослідженні компанії Peer 1, що надає хостингові послуги.

Під «хмарами» слід розуміти набір послуг, програм, серверів, сховищ і каналів передачі даних, які надаються в оренду.

За підрахунками фахівців, понад третини з тих 80% опитаних, які не користуються «хмарами», не роблять цього з дуже простої причини – через брак знань у цій сфері.

Майже половина респондентів заявили, що в майбутньому вони обов’язково розглянуть питання впровадження «хмарних» технологій у свій бізнес. Дві третини ІТ-керівників відзначили такі переваги «хмар», як високі доступність і надійність.

Виграш в продуктивності від експлуатації «хмар» підкреслили 69% ІТ-менеджерів, 43% повідомили про те, що їх приваблює безпеку роботи з подібними рішеннями.

Висновок експертів напрошується сам собою: результати опитування відображають змішаний характер картини навколо переваг та недоліків «хмар». Так, якщо їх плюси стосуються зниження витрат і посилення гнучкості бізнесу, то негативний ефект пов’язаний з відсутністю стандартів, які описували б питання безпеки та відповідності нормам.

За даними internetua.com

Прокоментувати

Недавні записи

Архів